Od roku 1998 je moderátorem ranní show na Evropě 2. V roce 2001 pak nastaroval svou hudební kariéru, když vydal debutové album a stal se Objevem a Skokanem roku v anketě Český slavík

Leoš Mareš už má hudební kariéru rozjetou. Na fotografii ho můžeme vidět během vystoupení v roce 2003 v Karlových Varech.

Leoš Mareš tak, jak si ho mnozí pamatují, v kožichu. Na této fotografii koncertoval v Horšovském Týně v roce 2004.

Od roku 2003 Mareš moderoval oblíbenou hitparádu televize Nova Eso, kde vydržel několik let. Na fotografii z roku 2006 ho můžeme vidět s hosty Mirem Žbirkou a Petrem Kolářem.

Dalšími Leošovými moderátorskými úspěchy jsou třetí řada talentové soutěže Česko hledá superstar (2006), obdobná soutěž X-Factor (2008) a Československá Superstar (2009).

V červenci roku 2008 se Leoš Mareš oženil s první manželkou Monikou Poslušnou, s níž má syny Jakuba a Matěje. Přesto, že spolu nežili od roku 2010 ve společné domácnosti, rozvedli se až v roce 2017.

Leoš od manželky odešel kvůli vztahu s vicemiss Hanou Svobodovou, která byla o 13 let mladší než on. Na fotografii jsou společně na udílení cen Anděl v roce 2010. O rok později se pár rozešel.

Na udílení hudebních cen Anděl se Leoš Mareš v roce 2013 objevil jako rakouský zpěvák a drag queen Conchita Wurst.

V roce 2015 se zúčastnil taneční soutěže StarDance. Jeho taneční partnerkou byla Katarina Štumpfová. Ten samý rok měl i vlasní talk show s názvem Show Leoše Mareše.

V roce 2015 začal také Leoš Mareš chodit s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou. Na fotografii jsou společně na křtu charitativního kalendáře Sociální rozdíly 2016.

V roce 2018 se Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou tajně vzali v Litomyšli v piaristickém kostele Nalezení svatého Kříže, kde je oddával je místní starosta Radomil Kašpar. Na fotografii je společně pár na Raffaello party, které se zúčastnili téhož roku už jako manželé.

Roku 2017 uspořádal svůj „jediný koncert v životě“ ve Fóru Karlín. Po úspěchu ale uspořádal několik dalších koncertů, z nichž ty největší byly dva koncerty v 02 aréně v roce 2018 a následně třikrát vyprodaná O2 arena v květnu 2019. Na letošní rok plánuje další koncerty s názvem Leoš Mareš - Koncerty 360.

Letos se Leoš Mareš poprvé neúčastní SuperStar jako moderátor, ale jako porotce. Nebylo to však poprvé. Tuto roli si už v roce 2013 vyzkoušel v Česko Slovensko má talent, kde po dvou sezónách vystřídal Martina Dejdara.

Foto: Profimedia

Reklama