Ačkoli následující příspěvek je ke včerejšímu tématu, rozhodl jsem se ho dnes uveřejnit, protože si stále povídáme o chlapech. Dnes však o chlapech v kuchyni...

Čtenářka Nykinka mi zaslal příspěvek k tématu, které jsme v magazínu probírali včera. Rozhodl jsem se ho uveřejnit bez nároku na dárek. Přesto si myslím, že jde o krásné vyznání k mužskému pokolení, které dnes beztak propíráme...


Jeden Božský byl přítelem Carrie v Sexu ve městě, druhého mám naštěstí já. Je fakt, že poprvé to Božský nebyl. Po dvou měsících jsme se rozešli, ale po roce a půl jsme se znova setkali a zjistili, že mezi námi přeskočila jiskra. Původně jsem se chtěla držet hesla: ,,Dvakrát do stejné řeky nevstupuj!“ ale srdci člověk neporučí a pak bych stejně nakonec litovala, že jsem to alespoň nevyzkoušela.
Teď bych řekla, že jsme výstavní pár (ne že bychom byli nějací modelové), ale chováme se k sobě hezky a myslím, že je na nás vidět, že se milujeme:-)

Podle mě, mám toho nejlepšího chlapa na světě a opravdu za nic bych ho nevyměnila. Vždyť je tak Božský:-)

Nykinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

  • Jak vaří váš chlap?
  • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj