LOS ANGELES  - Ať už se vnadná herečka Pamela Andersonová (40) svlékla kolikrát chtěla, nikdy se jí nedalo vytknout, že nemá srdce na správném místě. Její soucit s němými tvářemi je již proslulý, a to především díky její angažovanosti v mezinárodní organizaci za práva zvířat PETA. Kvůli této charitě se nyní rozhodla dát do aukce i svého automobilového miláčka, vůz Dodge Viper.

Veliká aukce, při níž se budou za nejvyšší nabídnuté ceny prodávat vzpomínkové předměty na hollywoodské celebrity, proběhne 21.-22. června v Las Vegas. Výtěžek pak půjde na záchranu opuštěných a týraných zvířat.
Kromě závodního auta od Pamely Anderson půjde do aukce i řidičský průkaz Alfreda Hitchcocka nebo soukromé fotografie Marilyn Monroeové. Andersonová se nechala pro Associated Press slyšet, že pomoc charitě z ní dělá lepšího člověka.

"S PETou spolupracuji již patnáct let a vidím za sebou kus práce. Díky naší tvrdé práci bylo zachráněno stovky trpících zvířat," uvedla s tím, že jí proto nedělá žádný problém v rámci co největšího výtěžku pro zvířata věnovat do aukce i svůj luxusní automobil, za který by se mohlo utržit i stovky tisíc dolarů.

 

Reklama