df.jpg

Norkys Batista je venezuelská herečka, modelka a bývalá držitelka titulu krásy. U nás se proslavila jako Chiquinquirá Lorenz Rivero v seriálu Má tlustá Valentýna. Kdo tuto telenovelo, která před lety běžela na našich televizních obrazovkách, zaznamenal, jistě ví, o koho jde.
 
Norkys se narodila náčelníkovi štábu a hospodyni, kteří měli kromě ní ještě dalších osm dětí. Vychovávána byla v nízkopříjmové čtvrti v jihozápadním Caracasu. Slávu si získala až poté, co se stala finalistkou soutěže Miss Venezuela 1999. Následně se zúčastnila i dalších soutěží krásy, v kterých excelovala. Například Miss Atlántico Internacional 2000 nebo Miss Latina Internacional 2000. Později se začala objevovat v televizních reklamách.

rrr.jpg
První herecké role se Norkys dočkala v roce 2002. Zahrála si v telenovele Juana La Virgen. O rok později pak přišla Mi Gorda Bella, tedy Má tlustá Valentýna, díky které Norkys znají někteří lidé i u nás. Od té doby natočila několik dalších telenovel a hrála v divadle. V roce 2014 také spustila svou módní značku zaměřenou na spodní prádlo a plavky.
 
Herečka je vdaná za zubaře, modela a herce Leonarda Luttingera. Po dvouleté známosti se 3. května 2003 vzali. V lednu 2006 pak Norkys porodila syna Sebastiana. Na konci srpna oslaví herečka 42. narozeniny, přesto stále vypadá tak, jak si ji mnozí pamatují. Přesně jako v té době, kdy hrála rozmazlenou zbohatlou slečinku Chiqui. Jakoby s dokázala zastavit čas. Vůbec se za ta léta nezměnila.

 Zdroj: YouTube

Reklama