thalia-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Není se tedy čemu divit, že se herečce i v tomto věku nevyhýbají zakázky z oblasti modelingu. Objevila se například na obálce mexického vydání Vogue. Její svěží mladistvou krásu by jí s přehledem mohly závidět slečny o generaci mladší.

Kromě herectví se Thalía prakticky celý život věnuje zpěvu. Začínala na střední škole, kdy byla obsazena do hlavní role v muzikálu Pomáda. Vstoupila do skupiny Vaselina a později do mexického seskupení Timbiriche jako sborová zpěvačka. Představovala Sandy v muzikálu Grease (Pomáda). Thalía měla štěstí, sólová zpěvačka Timbriche opustila skupinu a producent Luis de Llano byl Thalíí tak nadšen, že na uvolněné místo dosadil právě ji. Sama Thalía nazpívala také úvodní znělku k seriálu Rosalinda, který ji proslavil na celém světě. Přiznává, že faoušci si na vystoupeních a koncertech dodnes tuto píseň žádají. 

Zpěvu se věnuje Thalía i nyní na prahu padesátky. Přestože v našich končinách má již roky své největší slávy dávno za sebou, v Latinské a Jižní Americe stále platí za hvězdu první velikosti. O tom svědčí i její Instagram, který v současné chvíli sleduje téměř 19 milionů uživatelů. Velmi aktivní je také na Tik Toku, kam neváhá přidat i odvážnější videa v plavkách.

Zdroje: Instragram Thalía, Web Osobnosti, Československá filmová databáze

 

Reklama