Kolem Gwyneth Paltrowové (36) kolují zvěsti, že konvertovala na víru své nejlepší přítelkyně Madonny (50). Potvrzuje to kabalistický červený náramek, který měla na ruce během svého nedávného vystoupení v New Yorku.

V posledních měsících spolu světoznámé hvězdy, které se už léta přátelí, tráví mnohem víc času. Paltrowová byla Madonně podporou v době jejího rozvodu s Guyem Ritchiem (40) a je s ní i v době, kdy jí začíná nový život po rozpadu manželství.

Jejich společné dovádění už dokonce vzbudilo podezření, že něco není v pořádku ani s manželstvím Paltrowové s hudebníkem skupiny Coldplay, Chrisem Martinem (31). Tyhle řeči jistě přiživí i vystoupení Paltrowové s červeným náramkem na promítání jejího nového filmu Two Lovers ve středu v noci v New Yorku.


Podle kabalistických textů ochraňuje červený náramek své majitele před temnými silami a "uhrančivým pohledem". Pokud se Paltrowová začala věnovat učení o židovské mystice, rozhodně nebude první celebritou, kterou Madonna k učení přivedla. Mezi další "ovečky" Madonny patří i Demi Mooreová (46) a její manžel Ashton Kutcher (31).

Reklama