LupaOblíbený prací prostředek Palmex přichází na trh s novým složením, díky kterému najde a účinně odstraní všechny typy skvrn. Nyní se nemusíte obávat, že váš oblíbený kousek oblečení, ubrus nebo povlečení skončí zničené v koši. Spolehněte se na soukromého domácího detektiva na skvrny v podobě nového Palmexu.

 

Žádná skvrna neunikne

Receptura nové, vylepšenéřady produktů značky Palmexdíky aktivním složkám dokáže najít specifické skvrny od trávy, rajčatové omáčky, či čokolády a poté je účinně odstranit. Právě proto je nyní nový „koktejl“ enzymů značky Palmex účinnější než kdykoliv předtím – žádná skvrna mu neunikne! Stejně účinné jsou i vylepšené prací gely Palmex s recepturou, která lépe odhaluje a odstraňuje mastné skvrny a vyčistí tkaniny do hloubky vláken.  

Nové trendy v praní

Nyní si služby svého soukromého detektiva na praní můžete dopřát i v praktičtějším balení. Prací prášky značky Palmex jdou s trendem kompaktace a mění tak své doporučené dávkování ze 100g na 75g na jedno praní. I s menší prací dávkou je nový Palmexdíky vylepšenému složení ještě účinnější. Navíc se snadněji dávkuje, přenáší a uskladňuje.

Lupa

Ponořte se do nové vůně

Nový Palmex je dostupný také v nové variantě PalmexFresh Lily &WhiteCalla s novou svěží vůní lilie a bílé kaly. Vaše oblíbené kousky oblečení tak budou dokonale čisté a budou navíc krásně vonět.

Nové prací prostředky značky Palmex – ve formě pracího prášku i gelu, na bílé a na barevné prádlo, přichází na trh právě nyní. Koupíte si je za doporučenou maloobchodní cenu 139 Kč (20 praní) a 359 Kč (60 praní).

 

Reklama