V pátek 28. března představilo PALLADIUM jarní kolekce, nejnovější trendy v oblékání a několik nových značek nejen v PALLADIU, ale na českém trhu vůbec. Program, moderovaný Bárou Štěpánovou, byl zpestřen vystoupením Heleny Zeťové.

Od 20. března najdete v PALLADIU italskou módní značku spodního prádla Intimissimi, dále se můžete těšit na britský Topshop (první v České republice) a stylové interiérové dekorace AlmiDécor.

PALLADIUM již od svého otevření nabízí další zajímavé značky, které jsou nové na našem trhu – např. italský Conbipel, který patří k největším italským módním společnostem a příjemně překvapí svými cenami, a estonský Monton, přinášející svěží módu z Pobaltí.

Topshop, založený v Londýně v roce 1964, je jednou z nejstylovějších módních značek pro ženy, které chtějí ležérní oděv pro každý den jako vystřižený z přehlídkových mol sledující trendy street designu, a přitom za příznivé ceny. Mezinárodní kolekce Topshopu jsou nakupovány exklusivními butiky jako např. Opening Ceremony v New Yorku, Collete v Paříži, Corso Como v Miláně a Laforet v Tokiu. Topshop se též zaměřuje na podporu mladých módních návrhářů (např. Alexander McQueen, Stella McCartney, Julian McDonald, Matthew Williamson.) Jednou z významných osobností spolupracujících s touto britskou značkou je topmodelka Kate Moss. Muži se mohou těšit na koncept Topman (založen v roce 1978).

Italská značka spodního prádla Intimissimi nabízí široký výběr kvalitního dámského a pánského módního prádla za příznivé ceny. Jarní kolekce budou ve znamení květinových vzorů, letní pod názvem „The Savana Woman“ překvapí svůdnými motivy ze světa zvířat. Pro muže  bude připravena speciální kolekce inspirovaná mistrovstvím Evropy ve fotbale –  Euro 2008.

Širokou nabídku obchodů v PALLADIU rozšíří nová značka na českém trhu v oblasti interiérového designu – polský AlmiDécor. AlmiDécor se zaměřuje na malé série nábytkových kolekcí z ušlechtilých přírodních materiálů, doplňky ze všech koutů světa, nejkvalitnější látky, designové tapety a originální maličkosti, které potěší každého. Zákazníci se mohou těšit na příjemnou atmosférou podpořenou hudbou, decentními vůněmi a individuálním přístupem personálu.

  

Při návštěvě PALLADIA byste neměli minout svět lahodné čokolády, ručně zhotovených lanýžových pralinek, kávy, čaje a jiných labužnických zážitků – obchůdek Arko vítá všechny, co rádi hýčkají sebe i své blízké.

Více na  www.palladiumpraha.cz

Reklama