V sobotu 25. října tomu byl rok, co nákupní centrum PALLADIUM otevřelo během slavnostní show na náměstí Republiky brány svým prvním zákazníkům.

Na své první narozeniny připravilo PALLADIUM pro své zákazníky příjemný dárek v podobě 20% slevy během celého víkendu 25.a 26. října ve více než šedesáti obchodech a restauracích.

 

Narozeninový program PALLADIA proběhl během sobotního odpoledne od 14.00 do 17.00 hod., kdy porota složená z českých celebrit zvolila vítězku prvního ročníku soutěže krásy Miss PALLADIUM. Mezi soutěžícími byla také mladičká přítelkyně Zděnka Podhůrského Ilona Andrejsová, která se umístila na třetím místě. První místo si vybojovala Simona Borziková, na druhém místě se umístila Michaela Suková. Návštěvníci Palladia zvolili také Miss Sympatie, kterou se stala Andrea Daňková.

 

Do hvězdné poroty zasedli Samer Issa, Bára Štěpánová, Míša Nosková, Markéta Divišová a další. Zdeněk Podhůrský podpořil svou přítelkyni hudebním vystoupením se svou kapelou UNDERHILL.

 

Bára Štěpánová představila během programu další z řady kulinářských show svého Gurmán Clubu, při kterém se tentokrát prezentovala další z restaurací PALLADIA, asijská restaurace MAKAKIKO.

 

Jako další narozeninové překvapení pro zákazníky oznámilo PALLADIUM rozšíření své pestré nabídky, a sice o otevření nové prodejny elektroniky Euronics. Prodejna Euronics otevře začátkem listopadu a představí v PALLADIU unikátní koncept prodeje Shop in Shop, který prezentuje každou značku elektroniky ve vlastním prostoru.

 

Více hledejte na stránkách www.palladiumpraha.cz

 

PALLADIUM, náměstí Republiky, Praha 1, metro B

Obchody: Po–So 9–22, Ne 9–21

Restaurace: Po–So 11–24, Ne 11–23

 

 

Reklama