Dobré ráno všem na Ženě-in, k dnešnímu tématu "co se nám líbí na mužích" chci napsat jen pár řádků. Samozřejmě, že se ráda podívám na pěkného muže, který je hezky oblečen, sportovní typ a pěkně voní.

Nesnáším ty, kteří jsou upocení a kosmetika pro muže jim nic neříká. Vzpomínám na to, když mému synovi bylo asi patnáct let, tak jsem mu říkala, aby si šel převléci propocené tričko a on mi říkal, že chlap který nesmrdí, není chlap.

To jsem tenkrát šla do kolen, řekl mu to z legrace můj švagr a vůbec tenkrát netušil, že to můj syn vezme doslova.Tyto výrazy se objevovaly i v některých kovbojkách, které můj syn sledoval.

Pracovala jsem na obchodním oddělení a hodně jsem se setkávala s muži. Někteří byli opravdu elegantní, inteligentní a byla s nimi radost jednat. To jsem měla vždy dobrý pocit.

Také nesnáším vulgární výrazy, které se bohužel mezi mladými šíří a často mám pocit, že ani jiná slova ,jako vole a daleko jadrnější, která se nedají ani napsat,mladí ani neznají.

O to je to horší, že tento slovník používají i hezké  patnáctileté slečny, na které je radost pohledět  jen do té doby, než spustí tento slovník.

Přesvědčila jsem se několikrát, že člověka nelze také hodnotit jen podle vzhledu, jestli je sportovní typ a nebo mu něco do ideálního chlapa chybí.

Vždy je to o tom, jak se umí chovat k okolí, jak je vtipný, jak je citlivý, šikovný apod.

Myslím si, že ideální chlap je jenom ve filmu, každý máme nějakou tu chybu, mužské pohlaví nevyjímaje.

A tak si myslím, že je nám dobře s těmi, kteří nás pochopí, pochválí i případně pohladí, když to potřebujeme.

A toho si u mužů vážím nejvíce. Přeji krásný den a ať je ten váš mužský na vás hodný, třebaže nevypadá jako ze žurnálu! Pálivka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Že se ty výrazy nedají napsat? Ále dají - chceš to vidět?

Ba ne, dělám si legraci…v zásadě snesu občas nějaký mužný, tvrdý termín, ale neměl by platit ženě. Ať si ...trocha vulgarismu nevadí a je to také čeština, ale jak se vyjádří hnusně o ženě, i kdyby to byla bývalka – většinou to neskousnu – zadek nezadek, předek nepředek – konec! :-) Míša.

 

Reklama