Dobré ráno, při tomto tématu jsem si vzpomněla na jednu kartářku u které jsem byla asi před třiceti lety. Byla to známá paní, která jednak vykládala z karet ale také podle datumu narození. Nejlepší bylo, když se ji řekla i přesná hodina narození.

Mezi výkladem i recitovala básně a tehdy tento výklad trval skoro tři hodiny. Měla před sebou nakreslenou sluneční soustavu a planety a opravdu její předpověď se postupně plnila.

Pamatuji se, že mi o mém tatínkovi tenkrát řekla, že by měl mít nějakou dopravní nehodu. Tatínek chodil na nákup a přecházel dost frekventovanou silnici a tak jsem mu kladla na srdce, aby se vždy pořádně rozhlédl, až bude přecházet. Opravdu měl nehodu, ale ne na silnici.

Tenkrát u domku měli moji rodiče jezírko, hodně leknínů a u toho byl vodník udělaný zřejmě z betonu. Protože od jara do pozdního podzimu byl tento vodník u jezírka, tak jednou za čas potřebovl dostat nový kabát. A tak jednoho dne ho tatínek natíral. Potom se jel projet po polní cestě k lesu na mopedu. A tam se mu stala nehoda, říkal, že se mu udělalo špatně a boural.

Když se tatínek dlouho nevracel, maminka ho šla hledat a našla ho v hrozném stavu. Tenkrát lékaři říkali, že utekl hrobníkovi z lopaty. A tak se mu tato nehoda nestala na silnici, ale na polní cestě, ale ten moped byl  dopravním prostředkem. To byla jedna dost závažná událost, kterou mi tato kartářka předpověděla a která se splnila.

U této kartářky jsem byla i s mojí kamarádkou. Navykládala ji toho hodně, ta se tomu jenom smála. Ale během pěti let se jí vše, co jí kartářka předpověděla ,splnilo.

Tenkrát nám vyprávěla, že předpověděla vstup cizích vojsk na naše území v roce 1968. Psala i prezidentovi, ale všichni ji měli za blázna.Tato paní už nežije, ale já na ni dost často vzpomínám.Tenkrát výklad karet nebyl oficiálně povolen, tak tato pani vykládala třeba jenom za 20 Kč.Co kdo jí dal, nesměla si říci konkrétní částku, to by bylo trestné.

Věřte, byla jsem u několika kartářek, ale žádná neuměla vykládat podle planet.

A já planetám opravdu věřím, jsme součástí vesmíru a zřejmě jsme si nějaký osud na ten svět přinesli.A nebo to tak není? Kdo ví...

Asi před deseti lety jsem chtěla změnit zaměstnání, protože výhledově pracoviště, kde jsem pracovala, mělo do dvou let zaniknout. Protože jsem se dozvěděla o kartářce, která bydlí přímo v našem městě, navštívila jsem ji. Je pravda, že jsem na karty nijak nevěřila, spíše věřím těm planetám.

Jaké bylo mé překvapení, když mi hned ze začátku řekla, že jsem změnila zaměstnání a nebo že ho v brzké době změním.

Vykládala mi o naší rodině a opravdu musím říci, že se vše shodovalo. Až když jsem od ní odcházela, tak jsem ji teprve řekla, že jsem tam šla opravdu k vůli změně zaměstnání. Ona mi na to řekla, ať ho změním, že budu spokojená. A já jsem opravdu přešla na jiné pracoviště, kde jsem opravdu spokojená byla. Přesto, že tato kartářka bydlí v našem městě, tak jsem ji neznala a ona neznala mne. Přijela za ní i moje známá a šla od ní celá "vykulená", že prý ji vše uhodla. Ale stejně bych si jednou ráda nechala vyložit podle planet, na ty já opravdu věřím.

Možná karty jsou také o přenášení myšlenek, že když člověk na něco myslí a jde s tím problémem za kartářkou, že ona se vcíti do jeho myšlení a může takto vykládat o problému, se kterým  za ní přišel.

Napadá mne to proto, že manžel mé sestry ,je to už také hodně let, vyrobil čtvercovou destičku nevím jestli to bylo z překližky, kde v rohách byly nějaké tyčky a uprostřed té destičky byla obyčejná tužka tuhou dolů.

My jsme tenkrát museli dát dva prsty na každý roh (byli jsme 4) a destička stála na umakartovém stolku, kde mohla tužka psát. A postupně jsme se ptali např. stolečku, kolik má můj syn let? Kdybych to nezkusila, věřit tomu nebudu. Najednou se začal stoleček pohybovat, my na něm měli ty prsty a na umakartovou desku napsal věk mého syna.

Bylo to kostrbaté, ale číslice byla poznat a shodovala se s věkem mého syna. Sestra mi říkala, že tuto desku brala do práce a o přestávce s tímto stolečkem hráli. Jednou prý si řekli, že se zeptají, co měli k svačině a že budou myslet na "hovno", promiňte mi tento výraz a opravdu jim to napsalo "hovno".

Tak že šlo o přenos myšlenek. A není to tak i s kartářkou? Nenapojí se na naše myšlení? Míšo co tomu říkáte?Přeji krásný tajemný den. Pálivka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, děkuji za hezký příběh. Ano, do jisté míry tam hodně funguje schopnost čarodějky jaksi spolupracovat s podvědomím toho člověka, ale jak jistě víš, musí tam být i něco jiného. Tohle pomáhá ve chvíli, kdy se napojením na klienta zorientuješ v tom, v jakém je psychickém rozpoložení, abys věděla, jak s ním můžeš mluvit, abys mu neuškodila.

To, že pak ještě varuje před tím, co by se mohlo stát, je skutečně už o tom, že je schopná komunikovat i s něčím jiným. Já tomu říkám Univerzální vědomí. Takový sejf mezi světem, kde jsou všechny informace. A karty jsou jen prostředek. Vždycky jsem tvrdila, že jakmile se tohle žena naučí, a ono to jde, že pak prakticky může vykládat i z pivních tácků. :-) Míša.

Máte i vy vlastní zkušenost s věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama