Přeji krásný den všem čtenářkám a celé redakci, také dnes budeme opékat, grilovat a slavit Čarodějky u syna.

Protože je syn vážně nemocný, tak jsem se začala zajímat o léčitele.

Narazila jsem na pána, který léčí na dálku.

Máte s tímto léčitelstvím nějaké zkušenosti? Má opravdu někdo takovou sílu, že je možné léčit i na dálku?

Byla bych moc ráda, kdyby se mi někdo ozval, kdo má tyto zkušenosti. Děkuji moc za odpověď a přeji nám všem, aby hezké počasí vydrželo i na večer, kdy se rozhoří ohně. Snad je předpovídaný déšť neuhasí.Pálivka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, upřímně? Byla bych velice opatrná na takové nabídky. Pochopitelně neodmítám možnost, že někdo má takovou sílu. Nakonec o lidských schopnostech víme pomalu kulové. Ovšem o lidské touze po bezpracném zbohatnutí, sebestřednosti a potřebě dát si hodnotu a být oslavován, ale víme naopak mnoho. Nemám žádnou zkušenost s tímhle člověkem z Tvého odkazu a nejsem v pozici, abych ho hodnotila.

Chceš radu? Zkus to na sobě na nějaké drobnosti. A hlavně tihle lidé mají dar od Boha (mají-li ho) a vědí to. Zpravidla si proto berou za pomoc velice málo – leckdy nic. Často to vysvětlují tím, že své schopnosti draho nekoupili, tedy je nemohou draho prodávat.

P. S.: Čarodějky prý umí hromadně ovlivnit počasí. Tedy si přejme, ať nám večer neprší. Áť se to vyprší dřív a večer je bez deště. Schválně. :-))

Reklama