Inspirujte se trendy z přehlídkových mol s novinkou Palette Salon Colors

Snad každá žena chce být krásná. S nádherně obarvenými vlasy, navíc ještě krok před nejnovějšími módními trendy, si pak každá bude připadat jako modelka na přehlídkovém mole nebo filmová hvězda na červeném koberci. Nové vlasové barvy Palette Salon Colors od Schwarzkopf inspirované nejnovějšími trendy z přehlídkových mol Paříže, Říma i Londýna, Vám umožní získat intenzivní a okouzlující módní odstíny, a to v pohodlí Vašeho domova. Do vývoje nových vlasových barev Palette Salon Colors se zapojili profesionální koloristé, díky kterým se teď každá žena může cítit jako hvězda.

palette

Patnáct nových odstínů Palette Salon Colors navržených koloristy bylo zkombinováno z fondu více než stovky pigmentů. Řada čerpá z mnohaletých zkušeností módních koloristů a slibuje dlouhotrvající a precizní barevný výsledek. Vysoce účinná receptura barvy zaručuje její vysokou intenzitu, okouzlující lesk a perfektní krytí šedin.

Aby vznikla skutečně mimořádná kolekce barev na vlasy, značka Palette se při vývoji řady Salon Colors spojila s módními koloristy – specialisty a odborníky na barvení vlasů. Jde
o profesionály, kteří spolupracují s modelkami a celebritami při přípravách na fotografování, módní přehlídky, natáčení a další akce. A výsledek? Exkluzivní kolekce patnácti odstínů žhavě módních barev:

  • Platinově plavá představuje na posledních přehlídkách nový dominantní směr v módě barev na vlasy – a trend atraktivních lesklých blond odstínů dokonale podchycuje odstín 10.2 Bílý popelavě plavý z řady nových barev Palette Salon Colors.
  • Módní návrháři nezapomínají ani na hnědé odstíny doplněné teplými červenými podtóny. Syté luxusní tóny a nádherně lesklé mahagonové odstíny představuje barva 5-6 Světle hnědá čokoláda z řady Palette Salon Colors.
  • Černá se vrací! Pařížské přehlídky potvrdily to, co Londýn s Milánem naznačily – opět je tu trend sytě černých, lesklých vlasů. Odstín Palette Salon Colors 1-0 Černý přináší luxusní vzhled pro každou ženu. Vlasy budou zářit díky intenzivní černé dlouhotrvající vitalitou.

paletteNejnovější inovace od značky Palette je odpovědí na rostoucí poptávku žen po vlasové kosmetice profesionální kvality za ceny, které si může dovolit každý. A díky snadné aplikaci už nemůže být barvení vlasů v pohodlí domova jednodušší – s perfektním, profesionálně vypadajícím výsledkem.

Nejnovější inovace jedničky v barvách na vlasy, nová kolekce Palette Salon Colors, se na pultech obchodů objeví v září 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 124,90 Kč. Každou ženu, která sleduje módní trendy, zaujme také atraktivní balení - elegantní skládaná krabička s designovými prvky.

Barvy Palette Salon Colors nabízejí každé ženě šanci zářit jako hvězda přehlídkového mola, a to za dostupnou cenu.

Další informace o značce Palette získáte na adrese www.palette.cz.

Reklama