Je jen málo žen, které by neznaly barvy na vlasy Palette od Schwarzkopf & Henkel. A jak už jejich název napovídá, výběr je skutečně bohatý a pestrý jako malířská paleta. Ale nebojte se, vše má svůj řád, a tak jsou i jednotlivé odstíny pečlivě vytvářeny a přizpůsobovány aktuálním módním trendům.

Svou širokou nabídku odstínů nabízí značka Palette ve všech třech stupních trvanlivosti barvy.

Nejnižší stupeň představují smývatelné tónovače, jejichž stálost označujeme číslem 1, dále existují intenzivní tónovače, které mají stálost značenou číslem 2 a kterým se také říká semi-permanentní barvy, až po permanentní barvy, tedy stálé (číslo 3).
Stačí se tedy rozhodnout, zda si přejete barvu, která vás zkrášlí pouze na krátkou chvíli a umožní rychlou změnu, nebo chcete barvu trvalejší. Pak již jen vyberete odstín…

Palette Instant Color

Pro všechny, kteří rádi a často střídají barvu svých vlasů, je ideálním řešením smývatelný tónovač Palette Instant Color, který si udrží stejný odstín vrozmezí 6-8 umytí. Vsoučasné době si můžete vybrat ze 14 odstínů. Mezi poslední novinky této řady patří dva odstíny - Modročerný a Intenzivně červený. Receptura Color Formula C + svitamínem C, kterou Palette Instant Color obsahuje, zajišťuje výživu vlasů již během barvení a dodává jim navíc i nádherný lesk.

Palette Color Shampoo

Pokud nechcete permanentní barvu, ale přesto hledáte něco trvalejšího, pak je pro vás ideální právě Palette Color Shampoo strvanlivostí až 24 umytí. Vsoučasné době tuto řadu tvoří 21 odstínů sposledními novinkami zletošního jara - odstín Tmavě červený a Tmavě fialovohnědý. Vyzkoušená a testovaná receptura Color Formula C + svitamínem C, kterou obsahuje, zajišťuje výživu vlasů již během barvení a dodává jim navíc i nádherný lesk. V každém balení Palette Color Shampoonaleznete dva balíčky tzv. vyvíjející emulze a tubu sbarvicím krémem dle Vašeho výběru a pár praktických ochranných rukavic. Stačí jen vyvíjející emulzi smíchat sbarvicím krémem a „kouzlo“ může začít.

 

 

Palette Intensive Color Creme

Permanentní barva Palette Intensive Color Creme je vhodná nejen pro dlouhotrvající změnu barvy vašich vlasů, ale i pro perfektní překrytí šedin. Vsoučasné době si můžete vybrat celkem z25 odstínů. Pokud máte ráda červené odstíny, pak svou pozornost určitě zaměřte na speciální subřadu soznačením Color + , která byla uvedena na trhu letos na jaře a která prozatím obsahuje 4 odstíny – Intenzivní červený, Intenzivní rubínově červený, Intenzivní fialový a Intenzivní tmavě fialový. Již teď se ale můžete těšit na podzim, kdy se na trhu objeví další dva nové odstíny. Vyzkoušená a testovaná receptura Color Formula C + svitamínem C, zajišťuje výživu vlasů již během barvení a dodává jim navíc i nádherný lesk. Každé balení obsahuje dva balíčky tzv. vyvíjející emulze a tubu sbarvicím krémem dle Vašeho výběru a pár praktických ochranných rukavic. Stačí jen smíchat vyvíjející emulzi sbarvicím krémem a začít barvit.

Palette deluxe

Exkluzivní permanentní barva Palette deluxe je vhodná nejen pro dlouhotrvající změnu barvy vašich vlasů, ale i pro perfektní překrytí šedin. Vybírat můžete z 20 odstínů, přičemž poslední novinky jsou Intenzivní červenofialový, Champagne Blond, Ohnivě červený a Sametově hnědý. Osvědčená receptura Color Formula C + svitamínem C zajišťuje výživu vlasů již během barvení. Barva se na vlasy nanáší velmi jednoduše za pomoci aplikační lahvičky, do které se před použitím vytlačí obsah tuby sbarvicím krémem, protřepete a můžete začít. Po obarvení vlasů nabízí Palette deluxe i jemnou péči vpodobě krémového kondicionéru obohaceného o hodnotné výtažky zpomeranče, jehož ošetřující složky proniknout hluboko do struktury vlasů a dodají jim neobyčejnou pružnost, barevnou intenzitu a nádherný lesk.

Palette young collection

Tato řada permanentních barev, která byla uvedena na trh letos v květnu, je speciálně vyvinuta pro mladé ženy, které si libují ve výrazných odstínech. Vsoučasné době si můžete vybrat ze 14 odstínů, jako jsou např. Mandle, Zlaté kakao nebo Tmavá malina.

Palette blond

Pokud jste vždy toužila stát se svůdnou blondýnou nebo si chcete vlasy přirozeně promelírovat, pak právě pro vás je určena tato řada, Palette blond. Vsoučasné době jsou její součástí jak dvě permanentní barvy – Intenzivní zesvětlovač (IL1) a Světle popelavě plavý (BC1), tak i dva melírovací přípravky – Melír (ME1) a tzv. Jednoduchý melír (ME3+). Celou řadu Palette blond doplňuje velmi originální Beach Look zesvětlovací sprej (SP1), který se díky své nevšední konzistenci velmi snadno nanáší a umožní postupné zesvětlení vlasů až o dva odstíny.

Reklama