Pokud máte rádi tradiční pálení čarodějnic a sním spojené opékání buřtů a nevíte zatím kam se vypravit, pak si na 30. dubnanaplánujte návštěvu Bobové dráhy Prosek. Společně s dětmi prožijete zábavné odpoledne plné soutěží a her o jízdy zdarma.

bobovaPopulární bobovka bude mít poslední dubnový den od 14:00 do 22:30 hod. připraven skvělý program pro malé i velké, o který se budou starat zkušení animátoři.

Celý den se ponese v tematickém duchu pálení čarodějnic. Děti si vyzkouší výrobu magických amuletů nebo let na kouzelnickém koštěti. Pro ty úplně nejmenší budou připraveny tematické omalovánky. Výherce soutěží se dočkají jízdy zdarma na dráze. Dovolené jsou  i vlastnoručně vyrobené čarodějnické kostýmy.

„Letos již po páté v našem areálu organizujeme oslavu příchodu jara. Pálení čarodějnic je především o bohatém programu pro děti. Na své si ale přijdou také dospělí, v místní restauraci máme pro ně připravenou řadu specialit,“ zve všechny návštěvníky Michal Sadil, provozní ředitel Bobové dráhy Prosek.

Hlavní atrakcí pálení čarodějnic samozřejmě musí být velký oheň. Ten organizátoři zapálí kolem 19. hodiny. Děti si mohou během akce opéct buřty, které máme pro ně připravené zcela zdarma .

bobova daraha čarodkyPokud nepatříte mezi milovníky těchto táborákových dobrot, můžete navštívit místní restauraci Bobovka, kde si vyberete z široké nabídky chutných grilovaných pokrmů. V případě nepříznivého počasí budou připraveny dva velké stany, s jejichž pomocí si můžete s dětmi užívat až do večerních hodin.

Vstup na celou akci i parkování v blízkosti areálu je pro všechny návštěvníky zdarma. Více informací o této události najdete na www.bobovadraha.cz.    

O bobové dráze

Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Je dlouhá téměř 800 metrů, její celkové převýšení činí 50 metrů a boby na ní dosahují rychlosti téměř 60 km za hodinu. Zcela výjimečný je profil trati, který je tvořen hned dvěma 720stupňovými zatáčkami a řadou dalších zákrut (osmička, tzv. hup a další). Celá dráha odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům. Mohou na ní samostatně jezdit děti od 8 let, ti mladší se mohou svézt v jednom bobu s rodičem. Dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin.

bobova draha

 

Reklama