Na otázku: Hrajete si?, musím odpověděť velké ANO.

Je fakt, že mám ráda veškeré křížovky, doplňovačky nebo hlavolamy, převážně takové, ve kterých mám šanci něco vyhrát. Nebo také piškvorky a společenské hry, je vždycky u nich pořádná sranda.
 
Ale mou největší zálibou jsou hry Nintendo.

Vlastně jsem si je před několika měsíci půjčila od svého synovce. Od té doby, co je mám doma, nejvíce času trávím u nich. Sice se teď krotím, protože budou Vánoce a já mám před sebou ještě hodně práce (a vždycky taky nejprve svoji práci udělám), ale na svoje hry si najdu čas vždycky. 

Když přijdu z práce, uvařím, vyřídím si věci, které nutně potřebuji, a hned sednu a hraju. O víkendu jsem schopna hrát do brzkých ranních hodin. Někdy si připadám jako závislák.

Dříve jsem tak často hrát nemohla, protože mě druhý den bolel nesnesitelně palec, ale za pár týdnů jsem si zvykla a teď mastím, kdy to jde.

Mám štěstí, že můj přítel chodí do práce na směny, takže doma tráví méně času než já. Nemusíme se hádat o televizi, ale také má pro mou zálibu pochopení.

Asi také věří tomu, že mě to za nějakou dobu omrzí. A vlastně v to doufám i já, protože je to nehorázný žrout času.

Ale pořád je to lepší, než být závislák na hracích automatech. Neříkám, že jsem to nikdy nezkusila a že si nezahraju, vždyť jsem díky tomu vyhrála svoji největší výhru 10 000,- Kč, ale pořád jsem si vědoma, že se díky automatům ze mě boháč nestane. 

A znám člověka, který naopak těmto automatům dává přednost před vším ostatním, a vidím, jak dopadl. Je to fakt hrůza. Je to vlastně pro mě odstrašující případ.  

Fidy

Milá Fidy,
vyhrála jste na automatech 10 000 Kč? Tak jste pak odcházela domů s pytlem drobných mincí, ne :-)?!

Máte nějaký talisman pro štěstí, které musíte u sebe vždy mít, když se pouštíte do hry? Napište nám o něm, vyfoťte ho, pošlete na:
 
                                                    redakce@zena-in.cz 
                                                          
Reklama