Ženám při intimním diskomfortu pomůže jedinečný přípravek - Probiotický intimní krém ellen®. Díky svému složení poskytuje současně pomoc i ochranu.

Pocitem suchosti, podrážděním nebo svěděním v oblasti zevních rodidel, stejně jako opakovanými vaginálními výtoky, trpí mnoho žen. Je to důsledek narušení přirozené mikrobiální flóry poševního vchodu s následným pocitem diskomfortu.

ellen

Bohužel, takové problémy mohou postihnout každou ženu bez ohledu na věk či životní styl. Příčin je spousta – od užívání antibiotik, nevhodných probiotik až po léčbu cytostatiky, nadměrná nebo nevhodná intimní hygiena, hormonální změny související s věkem (perimenopauza a postmenopauza) nebo těhotenství, chronický stres, nošení syntetického prádla nebo těsného oblečení, koupání v bazénech či rybnících i pobyt v sauně.

Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit žádoucí rovnováhu mikroflóry v této oblasti, je aplikace nového Probiotického intimního krému ellen® s obsahem kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®) právě do oblasti zevních genitálií. Po aplikaci krému na kůži a sliznici vulvy dojde díky obsahu probiotických laktobacilů k posílení přirozené mikroflóry a obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry s pH 5,0–5,5. Probiotický intimní krém ellen® tím udržuje hydrataci kůže a křehkých sliznic zevního genitálu a tak přispívá k pocitu svěžesti v této intimní oblasti těla po celý den.

Probiotický intimní krém ellen® obsahuje Lacto Naturel® (LN®), patentově chráněnou směs kmenů bakterií mléčného kvašení, které jsou přirozenou součástí zdravé poševní mikroflóry a byly izolovány z vaginální mikroflóry zdravých žen na Universitě Lund ve Švédsku. Jsou klinicky ověřené pro své bezpečné užití a schopnost zmírňovat projevy vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění. Bakteriální kmeny LN® z rodu Lactobacillus produkují kyselinu mléčnou, čímž výrazně snižují lokální pH do hodnot nevhodných k množení patogenních bakterií. Kromě ní produkují i peroxid vodíku, který brání patogenním bakteriím uchycení na buňky sliznice. Tímto dvojitým mechanismem tedy dokáže Probiotický intimní krém ellen®  velmi účinně chránit kůži i sliznice zevního genitálu a navíc vytvořenou povrchovou hydrolipidní bariérou chrání jejich povrch před vysušením. U zdravých žen kmeny laktobacilů kolonizují pochvu i oblast poševního vchodu a jsou zárukou optimálního složení i funkce celého vaginálního ekosystému.

Probiotický intimní krém ellen® neobsahuje hormony, vodu, konzervanty ani parabeny. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, přičemž jedna dávka krému je přibližně o velikosti hrášku.

Reklama