V době mého dospívání se takové zbytečnosti jako odstraňování chloupků nenosilo, možná kromě chlapských nosů a uší - brrr tak tam je fakt vidět nemusím jinak je mi to docela jedno. Prozření mi tudíž trvalo trochu déle - ale už se škubu jako správná slepice (bez urážky, dámy). Nejsem tak odolná jako velká část ženské populace, takže moje zásahy končí ve výši kolen a ani o chlup výš. Tam volím nejmenovaný krém nebo nůžky.

Jednou jsem však nedobrovolně přišla i o porost, který jinak jen zbaběle zastřihuju. By mě zajímalo, jestli po světě chodí ještě podobný umělec jako jsem já. Stalo se v době, kdy jsem měla první mimino a ze všeho jsem byla vycvakaná. Hlavně když malý příživníček začal plakat, zapomněla jsem, co dělám a okamžitě běžela ubožáčka utišit. Zrovna jsem prováděla hygienu a chystala se použít pomůcku s dobrou absorbcí a křidélky, když spustil koncert. Ztuhla jsem, nasadila vyděšený výraz, pomůcku plácla na místo určení a tryskem upalovala konat mateřské povinnosti. Po chvilce zavolala příroda a já zažila veselé okamžiky, když jsem zjistila, že lepící část drží pevně tam, kde to nemá v popisu práce. Tak a teď babo raď. Pomalu nebo rychle? Zvolila jsem rychle...a asi špatně. Po prudkém záškubu následovala bolest a dočasná slepota. Za zvukový efekt by se nemuseli stydět ani u MGM, jejichž lev je ve srovnání s mým výkonem pouhá nedomrlá mňoukající kočka.

Když jsem se probrala, zjistila jsem, že vypadám jako špatně opracovaná husa. Zbytky jsem neměla odvahu odstraňovat stejně. Tak jsem potupně pižlala nůžkama, co šlo. Trvalo to věky a cítila jsem se rovna Forrestu Gumpovi. Když postižené partie začaly obrůstat, chodila jsem jak postřelený kovboj.

Tak jsem nedobrovolně zjistila, že epilace, depilace a podobné -ace opravdu jen od kolen dolů.Od té doby nekritizuju porost ostatních. Stačí, když celek vypadá ucházejícně.

palac

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Všechny je máme, ale skoro všechny se jich zbavujeme, alespoň někde, alespoň někdy. Chlupy a chloupky, to je téma na dnešek.

  • Zbavujete se jich?
  • Holíte se od hlavy k patě, vůbec, anebo preferujte zlatý střed?
  • Kde vás vaše „srst“ trápí nejvíc?
  • Jakým způsobem se jich zbavujete?
  • A co si myslíte o chlupatých mužích?
  • Jste pro, aby se muži také holili jinde než na tváři?

Svoje příběhy, postřehy a zamyšlení na téma chlupy a chloupky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky v průběhu celého dne zveřejňujeme a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou vodou Giordani White Gold v ceně 319 korun..