tak to občas chodí. Když jsme si jisté až moc, ztrácíme obezřetnost a malér je na světě. Tahle příhoda, kterou nám poslala čtenářka Lucie, je opravdu jako vystřižená z hollywoodského trháku.

Já si o sobě vždycky myslela, že jsem kliďas a moje sebevědomí by mi nikdy nedovolilo dát na sobě znát, že mám trému nebo něco tomu podobnému..., to jsem se ovšem šeredně zmýlila..

Ucházela jsem tenkrát o místo v jedné nejmenované společnosti a hodně jsem o něj stála..Jak to tak bývá, perfektně jsem se oblékla, na ksicht namalovala obličej a s dostatečným předstihem nasedla do auta a směrovala si to místo setkání. Zaparkovala jsem a měla ještě cca 30 minut čas, to stihnu ještě cigaretku a hele mají tady kávu s sebou..., objednám si jedno kapůčo a štráduju si to k pultíku s cukrem a vrškem, noooo a pak se stalo to, co se stává jenom ve filmech...,přímo do mě narazil jeden nešťastnej chlap, kterej mi pomohl se tím HORKÝM kafem celou slít!!

GRR, slovník, kterej jsem použila, tady vůbec nebudu vypisovat..., jenže co teď? Tak jsem valila na wc a snažila se aspoň trochu dostat tu kávu ze své krásně světlé halenky a trochu schladit sálající hrudník!

Ani mě nenapadlo na pohovor nejít a tak jsem vyjela do třetího patra budovy, kde jsem měla pohovor, ohlásím se na recepci a čekám...,přijde milá slečna, že mě pan ředitel přijme...., chvilka napětí...,a ano byl to ten samej chlap,kterej do mě vrazil!!

Myslela jsem, že se propadnu do země...,co si budeme vykládat, nepoužila jsem při nadávkách slova jako hloupej nebo blbec..., ale štěstí v neštěstí jsme to tak nějak hodili za hlavu a už to budou 2 roky co v téhle firmě pracuji.

Lucie

Milá Lucie, že nezmiňujete reakci dotyčného, tak si mohu jen domýšlet: Jestli se omluvil, snažil se vám nějak pomoct očistit blůzu, atd. Ale jak je vidět, zřejmě jste mu padla do oka a to vylité kafe mohla být zkouška. Ale to už trochu fabuluji...

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s trémou vy, milé ženy-in?

  • Zvládáte ji, nebo vás občas paralyzuje?
  • Kdy a z čeho jste měla největší trému?
  • Jak se u vás tréma projevuje.
  • Co jste proti ní dělala, nebo stále ještě děláte? Co vám pomáhá zbavit se trémy?
  • Zažila jste někdy pořádný trapas, ze který může tréma?
  • Jste trémistka, nebo kliďas?
  • Napište nám o svých zkušenostech s trémou

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

n

Autorka vítězného příspěvku si bude moci obalit nervy (gumovými bonbony Haribo) a zabránit pocení Rexonou.

Reklama