Další příspěvek k dnešnímu tématu přišel od čtenářky Mio. Jak její vodní oblékání změnily děti? Podobnou zkušenost má asi více z vás...


Milý Jakube,

byly doby, kdy jsem výlety k vodě brala skoro jako módní záležitost. Ráno dilema, které že to plavky si dnes vezmu, k tomu patřičně sladit všechny doplňky, osušku i tašku. A samozřejmě líčení. Ve vodě jsem se pak vztekala, že mi nějaké šplíchající dítě dopomohlo k roztečení řasenky po celém obličeji. Riziko ozónové díry jsem nebrala v potaz a koupě opalovacího přípravku s faktorem maximálně čísla 2 mi zaručovalo sice parádní spálení, ale za pár dní jsem mohla tvrdit, že se jedná o krásné přirozené opálení. Na osušce jsem se snažila zachovávat polohy smyslné a tělu lichotící.

Pak přišly děti....

Volba plavek se tímto smrskla povětšinou na jeden oblíbený model, který je nejpohodlnější a nejrychleji schne i ve stínu. Naše výprava k vodě se nápadně podobá výpravě velrybářské na dobu minimálně 1 měsíce. Mé knížky a časopisy vystřídaly různé nafukovací a gumové kruhy, rukávky, kyblíčky, konvičky a pistolky na vodu. Nezbytností je obří deka, která je obvykle prána ihned po návratu domů, protože synek okamžikem sundání plenky velmi rád značkuje "naše" území. Dále pak osušky, župánky, mazadla (pozor, už jsem poučena a třicítka to jistí) a nesmím zapomenout na různé ovoce, sušenky apod., jelikož u vody vždy našim žroutům vyhládne a po zdlábnutí stánkového párku v rohlíku a hranolek mají stále chuť na "něco malého"..

Své polohy na dece už neřeším, protože o nějakém ležení nemůže být řeč - stále se jen nafukuje nebo vyfukuje nějaká potvora, krmí se malé potvůrky, chodí se na záchod nebo pro ledňáka nebo se někomu mažou záda..

Jo - a řasenku si sice stále neodpustím, ale šplíchající děti už beru s humorem, hlavně když to jsou především ty vlastní..

Vaše,
Mio

P.S. fotku v plavkách posílám - snad nevadí, že nejdou vidět :-)) - děti prostě vždy a všechno zastíní :-)

Mio s dětmi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama