Přiznám se, že do práce nosím kalhoty. Ideálně džíny a pokud možno tmavé. Mimo jiné totiž opravuji počítače a okamžiky, kdy lezu někde do špíny pod skříněmi nejsou nijak vzácné.

Bohužel funguji i na živnosťák jako lektorka a tak, když jdu odpoledne přednášet, musím si vzít kostýmek - z praktických důvodů zase kalhotový.

Ale jinak jsem zjistila, že naše babičky byly docela vypečené a že na domácí práce nejen v domku, ale i na zahradě a mezi drůbeží je ideální - dlouhá nabíraná sukně.

Z pevné látky.

Když se poliju, voda po ní většinou steče, protože látka není nikde nalepená na tělo, když fouká, tak sukně neprofoukne, maximálně se vychýlí a horko pod ní taky není.

A ten husí pohled, když se houser pevně rozhodne, že mě kousne a pak drží v zobáku kus hadru a já ho můžu směle ignorovat, ten bych přála úplně každému.

A můžu lézt po zemi, můžu vylézt i na židli a neriskuju, že mi někde něco praskne nebo odejde zip:-) Jen po stromech většinou lezu v teplákách.

Pajda

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Že jsem to s tím houserem a sukní nevěděla v šesti letech, když mě ve Střezimíři poštípaly ty mrchy tak, že jsem bulela půl dne. :) Míša

Cítíte se líp v kalhotách, nebo v sukních?

A proč?

Mám i otázku pro naši mužskou část čtenářstva:

Líbí se vám víc na ženě sukně, nebo kalhoty?

A proč?

A otázka od Uly: Co vy na skotský mužský zvyk?

Celý den si dnes budeme na na toto téma povídat. Své příspěvky pište, jak je zvykem na redakce@zena-in.cz.