Poslední věc, na kterou byste v zápalu tréninku chtěla myslet, je špatně padnoucí podprsenka. Vybrat tu správnou velikost bývá zpravidla obtížné a pro většinu z nás dokonce velmi úmorné.  Proto značka Nike přichází s novou kolekcí sportovních podprsenek Nike Pro Bra, které lze „zkoušet“ i z pohodlí domova přes speciální internetovou aplikaci.

Sportovní podprsenka je jednou z nejdůležitějších součástí tréninkové výbavy každé sportovkyně. Špatně padnoucí podprsenka totiž dokáže při cvičení na tolik rozptýlit, že místo soustředění se na trénink jsou pak naše myšlenky zaměřeny spíše na neposedný hrudník. 

Nike

Kolekce podprsenek Nike Pro Bra přináší inovativní řadu sportovních podprsenek navržených pro tělo v pohybu tak, aby padly každé sportovkyni a poskytovaly jí optimální úroveň podpory. Hlavním prvkem kolekce je podprsenka Nike Pro Rival Bra, která je dostupná v 25 velikostech tak, aby si každá sportovkyně mohla vybrat tu svou. Kolekce dále obsahuje novou podprsenku Nike Pro Fierce Bra a nejnovější verzi podprsenky Nike Pro Classic Bra a Nike Pro Indy Bra.

Nike

Každá žena ví, jak náročné bývá zkoušení podprsenek. Z představy malé kabinky s nepříjemným osvětlením a svlékání všech svršků naskakuje husí kůže každé z nás, a to nejen v zimním období. K spokojenosti všech sportovkyň vyvinuli odborníci z Nike nový systém Nike Pro 360 Fit. V aplikaci stačí zadat obvod hrudního koše a velikost košíčků. Chytrý kalkulátor pak vypočítá doporučenou velikost podprsenky. Do prodejny pak vstoupíte s jasnou představou o tom, jaká velikost je pro vás nejvhodnější.

Systém Nike Pro 360 Fit můžete využít u vybraných prodejců Nike a také na webových stránkách Nike.com.

NIKE PRO RIVAL BRA     

NikePodprsenka Nike Pro Rival Bra je inspirována tradičním dámským spodním prádlem. Poskytuje tu nejlepší podporu, a to díky odděleným a plně vytvarovaným košíčkům. Její funkčnost ocení i ženy, které jsou obdařeny větším poprsím. Podprsenka Nike Pro Rival Bra je dostupná ve 25 velikostech tak, aby si každá sportovkyně našla tu správnou velikost, která jí dokonale padne.

NIKE PRO RIVAL BRA zakoupíte v prodejně Nike Prague za 1.190 Kč.

NIKE PRO FIERCE BRA

NikePodprsenka Nike Pro Fierce Bra je určená ženám, které při cvičení chtějí mít dostatek pohodlí a preferují alespoň částečné vyztužení podprsenky. Díky jemně tvarovaným košíčkům zaručuje podprsenka potřebnou podporu a požadovaný tvar. Elastická síťovina v zádové části dopřává prodyšnost přesně tam, kde je potřeba nejvíce. Košíčky podprsenky jsou vyrobeny z materiálu Nike Dri-FIT, který zaručuje jednosměrný odvod vlhkosti. Pokud se tedy sportovkyně zapotí, materiál odvede pot z vnitřní strany podprsenky směrem ven.

NIKE PRO FIERCE BRA zakoupíte v prodejně Nike Prague za 990 Kč.

NIKE PRO CLASSIC BRA

NikePodprsenka Nike Pro Classic Bra navazuje na oblíbenou variantu Nike Pro Bra a nabízí nový design sportovního střihu zad pro větší podporu sportovkyně. Pro ženy, kterým více vyhovují modely s větší výztuhou je podprsenka dostupná i ve verzi s vycpávkou.

NIKE PRO CLASSIC BRA zakoupíte v prodejně Nike  Prague za 790 Kč.

NIKE PRO INDY BRA     

NikeNike Pro Indy Bra poskytuje ženám lehkou podporu a díky nastavitelným ramínkům se přizpůsobí potřebám každé sportovkyně. Pro komfortní pocit obsahuje podprsenka vyjímatelné vycpávky, které pomáhají docílit potřebného tvaru, podpory i zakrytí. Zádová část střihu je vybavena elastickou síťovinou, která zajistí dokonalé odvětrávání.  

NIKE PRO INDY BRA zakoupíte v prodejně Nike Prague za 690 Kč.

Více informací najdete na stránky www.nikeinc.com.

Reklama