Čtenářka Glady také přispěla k dnešnímu tématu. Oslavy narozenin má prý ráda, výjimku ale udělala pouze u svých kulatých padesátých narozenin. Ty oslavila raději prací! A proč? Čtěte a dozvíte se víc.


Krásný dobrý den milé ženy-in. Zvlášť krásný den přeju těm, kdo zrovna dnes slaví svoje narozeniny. A nesmím zapomenout ani na ty ,které se narodily 29. února a slaví své narozeniny jednou za čtyři toky. Snad bychom ji měly tak trochu závidět, že si nemusí každý rok připomínat, že jsou zase o rok starší, no jo ale ony si to pak přičtou najednou za čtyři roky. To je jediná spravedlnost na tomto světě, že každý stárneme stejně rychle, že nám roky a vrásky přibývají všem.

Já  mám docela oslavy narozenin svých  i  svých blízkých  ráda. Sejdou se příbuzní a známí a většinou  je veselo a sranda. Teda pokud se to nepřežene s alkoholem. To pak už sranda nebývá a sranda není hlavně druhý den ráno, když vám kovaříčci buší v hlavě.  Ale to se mi opravdu nestává pravidelně , ale už se mi to jednou stalo . Není o co stát, od té doby slavím, co se týče alkoholu jen střídmě. Já mám ráda hlavně tu dobu před něčí oslavou, ty přípravy a vymýšlení dárku pro oslavence, v tom se úplně vyžívám. Vždycky se snažím vymyslet něco originálního, co někdo nečeká a obdarovaný je pak překvapen (podotýkám, že většinou mile).

Jeny moje narozeniny tvořily výjimku. A to byly narozeniny padesáté. Ty jsem prostě odmítla slavit. Nějak mně ten věk dostihl. Oslavu jsem pojala po svém. Vzala jsem si ten den dovolenou a posekla jsem celou zahradu. Prostě jsem se rozhodla slavit prací. Moje kolegyně se tenkrát hrozně divila, že to tak prožívám a že nechci slavit. Teď už to pochopila. Za dva měsíce ji čeká padesátka a už teď avizuje, že není důvod k žádnému slavení. A já se jen tiše culím, ještě jsem ji nepřipomněla její reakci na mé „neslavení“.

Teď už ale zase náladu na slavení mám. Takže letos v srpnu, na mé narozeniny to zase rozjedem, ať už máme přes padesát nebo ne.

Krásné oslavy všem přeje

glady

Pozn. text nebyl redakčně upraven

Téma zítřejšího dne: Slavíte ráda narozeniny?

  • Přála byste si o pár let omládnout?
  • Jak vzpomínáte na to, když vám bylo náct?
  • Jakou míváte v den svých narozenin náladu?
  • Platí u vás: čím starší, tím lepší?
  • Jak a s kým slavíte své narozeniny?
  • Dělá vám vrásky váš věk?
  • Jak prožíváte své narozeniny?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Yves Rocher.

b

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je NAROZENINY.

Reklama