Udělejte si radost něčím pěkným na sebe
Jen málokterou ženu nepotěší, když si může koupit něco pěkného do svého šatníku. Pořídit si třeba nové džíny, pěknou halenku nebo slušivou bundu? Jen si přiznejte, že i vám by v očích zářily jiskřičky nadšení. Móda je pro ženy velmi oblíbeným tématem. Jestliže máte pocit, že na vás padá deprese, zažeňte jí tím, že si koupíte něco pěkného na sebe. Zaručeně vám to zvedne náladu.

Navíc dneska můžete za nákup nového oblečení a doplňků ušetřit nemalé peníze. Využívejte nejrůznější akční nabídky a slevy, díky kterým hravě pořídíte krásné kousky za zlomek ceny. Ženy nákup milují a slevám zaručeně neodolají. Využijte příležitost ušetřit a chytněte ji za pačesy!

pod.jpg
Foto: Prostock-studio / Shutterstock.com

Vytvořte si čas jen samy pro sebe
Na nás ženy se každý den valí neskutečně mnoho povinností. Ať už je to práce, starost o domácnost nebo péče o děti či partnera - na jednoho to často může být až příliš. A teď na podzim můžete být vůči stresu a nadmíře starostí a úkolů mnohem více náchylné. A nebojte se, rozhodně v tom nejste samy!

Nestyďte se být tak trochu sobecké a udělejte si čas jen samy pro sebe. Nikdo vám to rozhodně nebude mít za zlé. Jedno volné odpoledne si užijte jen podle sebe. Doma si to udělejte příjemné - zatemňovací závěsy vám pomohou vytvořit tu správnou atmosféru, klidně si zapalte svíčku, pusťte pěknou hudbu nebo lehněte na gauč a podívejte se na pěkný film. Jak ten čas strávíte, záleží jen na vás. Důležité je abyste si to opravdu užily. A co budete dělat, to necháme na vás. Každá z nás se totiž dokáže uvolnit při něčem trochu jiném.

Připravte si něco dobrého na zub
Proti podzimním splínům a špatné náladě se dá poměrně hravě bojovat také nějakým dobrým jídlem. Jen si představte, jaké je příjemné pocity vás zaplaví, když si pochutnáte na nějaké dobrotě. Neváhejte a připravte si nějakou laskominu. Prohlédněte letáky online, podívejte se, kde je zrovna co v akci a vykouzlete pro sebe a klidně i pro celou rodinu nějakou pořádnou mlsotu. Uvidíte, že deprese nebude mít šanci.

Pokud vám čas strávený v kuchyni nevadí a vaření nevnímáte jako nutnou povinnost, spojíte příjemné s užitečným. Nejenže využijete čas něčím, co vás baví a co děláte rády, ale zároveň sobě i rodině připravíte něco dobrého na zub.

Reklama