Dobré ráno, pachová editace začíná!

Jak vidím, pod článkem se zatím rozepisujete o pivovarech a chemičkách. Pivovar je pach velmi specifický, jen dnes ráno jej zatím necítím – a to mám otevřené okno a jeho budovu, co bych kamenem dohodil. Zatím je to v klidu.

Sám zatím také voním, dal jsem si speciálně kvůli editaci dvojitou dávku sprchového gelu, ale jakmile se přesunu do redakce, stejně zas bude po vůni během několika desítek minut. Je mi to úplně jasné, ale pak to bude aspoň stylové.

Cestou půjdu přes most, ke kterému neodmyslitelně patří schodiště, jež je hojně po nocích využíváno pijáky piva nejen z blízkého pivovaru, ten odér je nezaměnitelný a snažím se nedýchat už deset metrů předem. Nic nepomáhá, že čas od času přijede čisticí vůz se saponátem a promočené kameny vydrhne a vypucuje. Za dva dny je to tu zas. Ale snaha se cení.

Pak půjdu přes řeku, ta smrdí málokdy, doufejme že nešlápnu do ničeho, co by zničení mého čerstvého pocitu ze sprchy neuspíšilo… Inu, letní den je plný nástrah, to víte samy, tramvají raději nepojedu určitě…

A co vy, ženy-in?
Máte v okolí nějaký pach, který neodmyslitelně patří k místu?
Je u vás nějaká továrnička s nezaměnitelným odérem?
Nebo máte nějakého specifického souseda s pachovou stopou?
Jak proti pachům bojujete vy?
Musela jste si na nějaký „stálý“ pach zvyknout?

Nejste z Ústí? Neratovic? Mostu? Severu Moravy? Povídejte!
A co vy z venkova? Siláže, hnojiště, kaliště, vepříny a slepičárny?
Nejsou to v létě orientační body, kudy cesta nevede?

Máte nějaký „oblíbený“ smrad, který už ani nevnímáte?

Co křečci v gauči a mršiny v lese?

Napište mi a nejlepší příspěvek ocením něčím voňavým :)!
redakce@zena-in.cz


 

Reklama