Patříte mezi ty šťastně single a 14. únor, svátek všech zamilovaných, vám je tak nějak jedno? Chyba! Nemusíte přece vyznávat lásku zrovna svému partnerovi, dokažte i své kamarádce, sestře či mamince, jak vám na ní záleží, a pořiďte jí nějaký pěkný kosmetický dáreček. Pro inspiraci pro vás máme pár zaručených tipů, se kterými jim jistě vykouzlíte úsměv na rtech.

Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.
Jan Werich

Někdo trpí tím, že je celoročně sám, jiní zase pociťují lehkého depešáka (depresi) vždy kolem 14. února či prvního máje. Ono na jednu stranu se není čemu divit, všude můžete spatřit líbající se páry, které si žmoulají ručičky do modra a ukazují okolí svou nehynoucí lásku. Jak se říká, přej a bude ti přáno, proto jim to přejme, a i když jsme zrovna sami, nebudeme přece zrovna na Valentýna smutnit!

Pojďme si zvednout náladu a hlavně potěšit nám blízkého člověka, který je pro náš život nepostradatelný. Valentýna přece můžeme oslavit po boku kamarádky, obdarovat maminku a dokázat jí, jak ji milujeme, nebo sestře poděkovat za to, že je tak skvělou parťačkou po celý život.
A čím asi ženě uděláte největší radost? Určitě diamantem :), ale my se budeme držet při zemi, takže ty, co patří do našeho srdíčka, obdarujeme nějakým pěkným kosmetickým produktem. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali ty nejlepší, které jistě potěší. Nezapomeňte také pořídit malý dáreček sama sobě, protože si to rozhodně zasloužíte. :-)

Prohlédněte si naši fotogalerii s vybranými valentýnskými dárky:

Reklama