Byl večer sv. Valentýna, jak známo svátek zamilovaných, a já čekala netrpělivě na svého milovaného mužička. Přála jsem si dostat kytičku, dáreček a hlavně se milovat, něžně vzdychat v jeho mohutné náručí. Proto mu říkám MEDVÍDEK.

Pomalu byla půlnoc a můj "Medvídek" konečně vchází do dveří. V jedné ruce kytičku, v druhé víno a na rtech úsměv. Běžím mu vesele vstříc, skočím do náručí. Něžně mě nese do ložnice, pokládá do saténové růžové postýlky. Nastává závod, kdo koho dříve svleče. Jeho košile zasténá pod roztrženými knoflíky, má halenka se trhá od ramene na záda. Zavrčí zipy kalhoty a sukně. Zadýchaně si hledíme do očí. Konečně, konečně jsme nazí! Medvídek mi něžně žmoulá ušní lalúček (ví, že tam mám svoje nejerotogennější místečko). Já ho zase šimrám na podbřišku. Najednou se ozývá zvuk připomínající zvuk výfuku od Trabantu. To ulétl tomu mému ne příliš voňavý zvuk z jeho zadní části těla.

Hned se zvedl, omluvně rozhodil rukama: "Promiň, myšičko, to budou asi ty houby. Byl jsem na pracovní večeři se šéfkou a dali jsme si smažené houby - žampiony." Vletěl na onu místnost a tím skončil pro nás tak jedinečný Valentýnský den. Co mi ale vrtá hlavou, vždyť vždy mluvil o šéfovi a najednou má šéfovou. No, musím si s ním zítra, až bude fit, promluvit, že mi ji zatajil. Jenom doufám, že v tom není nic jiného!
Januše
K tématu "Ty jsi zvíře" mi Trabant, houby ani šéfová či šéf jaksi nezapadají, ale budiž...téma dne: 
Ty jsi zvíře!
napište si o kvalitní vlasovou kosmetiku Taft!
Exotická erotika doma i venku
Pošlete nám fotku svého zvířete!
Bude to pes nebo váš milý?
Měla jste být radši chlap? Proč?
Jak rozrajcujete toho svého?
Je váš přítel spíš lenochod, nebo gorila?
Nebo domácí psíček na vodítku?
Proč být i příště žena?! 
Chlapa v bytě? Radši zvířátko!
napište na:
redakce@zena-in.cz

Reklama