Milá redakce Ženy-in,
Vám i všem čtenářkám přeji pěkný začátek nového týdne, a jestli dovolíte, podělím se s Vámi o mé víkendové dobrodružství.

Ale ještě než začnu, trochu Vám osvětlím situaci. Mám přitele, se kterým žiji už dva roky a až na pár běžných drobností si skvěle rozumíme. Ale teď z pátku na sobotu mě opravdu vytočil, řeknu Vám proč.
V pátek večer jsem se chystala na dámskou jízdu a můj miláček mě tam odvezl a poté jel domů. Tedy já jsem si myslela, že jede domů. On totiž vůbec nepije a do hospod nechodí, takže mě ani jiná varianta nenapadla. Ale ještě, že jsem nezačala pít!! V půl jedné jsem mu volala, jestli pro nás přijede, a on, že je na pivu a že za námi přijede na diskotéku, ale, že budu muset rozvést kamarádky já.

Takže jak dojel, rozvezla jsem kámošky do jejich domovů, jela jsem zpět na disku, s tím, že už miláčka čapnu pod paži a pojedeme domů. Jenže ouha, milý Brouček se pěkně ožral a na diskotéce se mu nesmírně líbilo. Seděl u baru se svýma úchvatnýma kamarádama a házel do sebe vesele jednu vodku za druhou. Byla jsem opravdu šťastná, když jsme se o půl šesté konečně vypotáceli ven, sluníčko svítilo, lidi chodili se psama, no prostě úžasná atmosféra.

Už jsem se viděla v autě a hlavně v posteli, sice jsem podvědomě tušila, že s přítelem to nebude jen tak jednoduché, ale doufala jsem, že se bude poslušně potácet po mém boku až do auta a posléze do bytu. Jenže!! Před nonstopem se všiml kamarádova auta a hrozně moc chtěl jít za ním do nonstopu pokecat. Takže začal nabírat směr nonstop, a i když jsem se ho snažila psychicky i fyzicky donutit, aby nastoupil do auta, stejně se mi vytrhl a šel tam. Tak já za ním, protože jsem o něho samozřejmě měla strach a chtěla jsem ho v pořádku dovézt domů.

Naštěstí si dal jen Mattonku, něco tam kamošovi nablekotal a jeli jsme domů. Před barákem jsem ho asi 15 minut tahala z auta, jelikož se mu v autě velice zalíbilo a chtěl tam zůstat, to už jsem tedy byla pěkně naštvaná, ale znáte to, s opilcem nic nezmůžete. Když jsem ho vytáhla, tak se najednou  na mě začal utrhovat, jakože, co mně je, že on je úplně střízlivej (haha), proč ho jako držím, ať ho pustím, že dojde sám. Když jsem ho pustila, tak mi řekl, že asi chci aby spadl, když ho nevedu - NO PARÁDA!! Tím mě naprosto vytočil, tak jsem ho tam nechala a šla jsem do domu a on se naštěstí vydal za mnou. Šla jsem se sprchovat a jen tak na půl ucha jsem slyšela, jak sprostě nadává, ani nevím na koho, furt jenom říkal: pi.., ku... apod.

Omlouvám se za ty výrazy. Až jsem se musela smát! Po vysprchování jsem si šla lehnout, on se sprchoval a stále nepřestával nadávat. Pak jsem slyšelam jak zvrací, nesmím opomenout, že i během zvracení nezapomínal vulgárně nadávat, to byla opravdu síla. Když už jsem si myslela, že si jde konečně lehnout, tak ho najednou vidím, jak jde oblečený ke dveřím. Okamžitě jsem za ním vystartovala s otázkoum kam jde. A on, že se nemám starat a že mu mám dát klíče od auta!!! Blázen, snažila jsem se mu to rozumně vysvětlitm ať nikam nejezdí, že by se vyboural, jako s malým děckem. ON se naštval, začal řvátm ať mu ty klíče okamžitě dám, začal prohledávat byt.

Poprvé jsem z něho měla strach, jelikož mu šlehaly blesky z očí. Naštěstí (!!!) ho nenapadlo se podívat do mé kabelky (tam jsem ty klíče schovala), takže poté, co jsem zamkla byt a klíče od bytu schovala, byl sice hodně naštvanej, ale najednou se začal vyslíkat a šel si lehnout. Než usnul, tak mi stihl sdělit, že ty klíče od auta jsem viděla naposled, že jsem to totálně pos...., a že mě to dá od zítřka pořádně pocítit.

A tak jsme usnuli. Ráno po probuzení se mi ani nepodíval do očí, vypadal jak boží umučení, já jsem s ním nemluvila, byl z toho zmatenej, jestě si nemohl na nic vzpomenout. Na nic se neptal, jen za mnou pořád chodil (s mokrým ručníkem na hlavě vypadal jak Turek), pusinkoval mě, objímal mě a házel na mě psí oči. Nechala jsem ho vydusit a během dne jsem mu začala říkat, co mě navykládal. Na nic si samozřejmě napamatoval, děkoval mi, že jsem tak hodná, že jsem se o něho tak postarala, že jsem ho nenechala napospas. No milius hadra!

Milé dámy, máte také obdobnou zkušenost se svými drahými??
Zdraví Danis


Milá Danis, o sobě mluvit nebudu, ale mnoho mých kamarádů je schopno podobnou věc udělat, i horší...

Sám jsem zvědavý, co ti čtenářky poradí, případně, zda mají podobnou zkušenost jako ty...