ozp

Myslíte na povinné zdravotní pojištění? Váháte, která pojišťovna vám nabídne nejlepší servis? Oborová zdravotní pojišťovna myslí na celou vaši rodinu...

...myslíme na nejmenší

Již třetím rokem nabízíme všem novorozeným dětem a především jejich rodičům úrazové pojištění na jeden rok zdarma. Velmi nás těší, že naší speciální nabídky využilo od poloviny roku 2007 již téměř 800 dětí. Pokud očekáváte narození nového člena rodiny nebo svého potomka již držíte v náručí, čeká na vás na všech kontaktních místech OZP nebo na www.vitalitas.cz.až do 12 měsíců věku dítěte bezplatné pojištění. Částku 500 Kč za uzavření pojistky za vás platí OZP.

...myslíme na prvňáčky

Pro všechny letošní prvňáčky máme připravenou žhavou novinku: speciální dětský program Gina. Jedná se o program, který kombinuje asistenční služby v oblasti zdravotní péče s úrazovým pojištěním. Konkrétně vám Gina nabízí:

  • přístup do panelu vybraných zdravotnických zařízení
  • organizaci následné péče ve vybraných zdravotnických zařízeních
  • pojištění trvalých následků úrazu s progresivním plněním
  • jednorázové odškodnění za vyjmenované úrazy
  • uhrazení nákladů spojených s úrazem
  • pojištění hospitalizace v důsledku úrazu
  • poskytnutí stanovené denní částky za pobyt v lázeňských či rehabilitačních zařízeních
  • uhrazení nákladů na konzultace s odborníkem v přímé souvislosti s úrazem
  • náklady na zubní implantát nebo plastickou chirurgii v přímé souvislosti s úrazem

Na všechny budoucí prvňáčky, pojištěnce OZP, čeká na všech našich kontaktních místech od 1. 6. do 30. 9. 2009 nejen program Gina na rok zdarma, ale i malý dárek. Částku 1100 Kč za toto pojištění uhradí OZP za vás.

ozp

...myslíme na mládež do 21 let

Již tradičně za všechny naše pojištěnce až do 21 let platíme pojištění léčebných výloh po Evropě. Tato zvláštní nabídka se vztahuje na krátkodobé turistické výjezdy do zahraničí (do 30 dnů), ale počet výjezdů v průběhu roku 2009 není omezen. Nezapomeňte si uzavřít cestovní pojištění do zahraničí a pak včas nahlásit každý výjezd.

...myslíme na všechny naše pojištěnce

Všem našim pojištěncům poskytujeme slevu 25% na pojištění léčebných výloh na cestách po Evropě. Slevu lze využít až na 90 dní turistického pobytu v zahraničí, lze ji však čerpat pouze jednorázově, a to jedenkrát ročně. Nezapomeňte se pojistit. Bez cestovního pojištění do zahraničí v případě pojistné události můžete doplácet vysoké částky za poskytnutou lékařskou péči, na které v životě nenašetříte.

ozp