Během včerejších dopoledních hodin společnost Hard Rock Cafe Praha a Mořský svět slavnostně oznámily veřejnosti dlouhodobou spolupráci a za účasti Josefa Vojtka ze skupiny Kabát a zástupců obou firem představily první kousek, který je předmětem sponzoringu od Hard Rock Cafe Praha, žraloka Bruce.

 Představení vzájemné spolupráce a vydání prvního originálního „pinu“ s tématikou mořského světa

mh

 

Historie ZOO Mořský Svět sahá do roku 2002, kdy byla expozice založena. Na pražském holešovickém Výstavišti je již jedenáctým rokem. Významným oceněním dlouholeté práce, bylo získání statusu zoologické zahrady v roce 2007. V průběhu let se Mořský svět průběžně rozšiřoval nejen o nové druhy ryb a dalších živočichů, ale také o nové nádrže, edukativní programy pro školy a zábavné aktivity.

Po úspěšném jednání byla na začátku tohoto roku podepsána smlouva s Hard Rock Cafe Praha o vzájemném partnerství s Mořským světem. Toto partnerství přináší jak finanční podporu, tak vzájemnou propagaci pro obě společnosti.

d

V rámci spolupráce vydalo Hard Rock Cafe Praha limitovanou kolekci „pinů“ s motivy druhů živočichů z Mořského Světa, část výtěžku půjde na podporu vybraných živočichů. Mořský svět se podílí na členských výhodách Hard Rock Cafe Praha klubu „malých rockerů“. Tento program spočívá v obesílání dětí, které slaví své narozeniny, zvýhodněnou nabídkou do Mořského světa. Hard Rock Cafe Praha se podílí na propagačních materiálech ZOO Mořský svět a v rámci spolupráce také mají prostor na zadní straně vstupenek do Mořského světa.

t

Nejdůležitější část spolupráce je sponzoring největšího žraloka v Mořském světě. Žralok jménem Bruce je žralok bělocípý, který obývá vody Indického oceánu, kde žije v oblastech korálových útesů. Poznat se dá podle typických bílých zakončení na ploutvích a na ocase. Bruce v pražském Mořském světě měří 1,70cm  a plave si v nádrži s imitací australského bariérového tesu již 7 let.

m

U příležitosti vzniklého partnerství a sponzoringu Bruce včera nakrmil věrný návštěvník a přítel Mořského světa Josef Vojtek ze skupiny Kabát.

Piny, neboli špendlíky se žralokem Brucem, speciálně vyrobené v Orlandu v USA k této příležitosti, budou k zakoupení v obchodě Hard Rock Cafe Praha na Malém náměstí.

ct

www.hardrock.com
www.morskysvet.cz

tisková zpráva

Reklama