Připadá vám zimní kabát příliš smutný? Co ho zkusit oživit nějakou veselou broží? Vybírat můžete z klasických tvarů a materiálů, ale i moderních látkových zvířátek, nad kterými se pousmějete.

staré

Možná jste po babičce uchovaly nějakou starou brož, která se vám líbí a šla by nyní nosit. Pokud ne, nezoufejte. I teď se prodávají takové, které budí dojem „starého doplňku“.

rwthrwthwrthzmzrrzmzz

plné

Líbí se vám plné tvary broží? Musím se přiznat, že mně ano. Připomínají mi ty staré klasické kamínkové brože, které nosila moje babička. Dokázala bych si na sobě představit všechny tři.

hmjhsbgbbfbgsbgsf

zvířátkové

Motivy zvířátek se objevují na brožích velice často. Jde většinou o motýlky, ptáčky a jiné opeřence. Moderními motivy jsou nyní i chameleon nebo jelen.

zmrzuuzzuruzrwrhwrthghh d  dgh

jelen brož

jemné

Pokud máte rádi jemnější ozdoby, i vy si vyberete. U mě vede brož se žlutými kamínky. Kombinace s tmavým stříbrem je úžasná, co říkáte.

cvbsbvscrwthrwhrh

sfbgsfbf brož 20

látkové

Na prodejní výstavě VŠUP, která proběhla na začátku listopadu v Praze, bylo k vidění spoustu krásných a veselých ozdůbek. Mě zaujala barevná látková zvířátka. Jednoho chameleona jsem si musela koupit, na tmavém zimním kabátu vypadá výborně!

jmhj hjmsfgadfgwg hjm

Pozn.: Pro otevření zdroje obrázku na něj stačí kliknout!

Spoustu dalších krásných ručně vyrobených broží najdete například na stránkách Fler.cz

Reklama