Myslím si, milé Ženy-in, že každá z nás miluje šperky, a je jedno, jestli se jedná o laciné cetky či drahý kov. Svůj úkol totiž plní, například nudný model umí rozsvítit a dodat mu šmrnc. Zapomeňte na jemnou klasiku, pořiďte si barevný šperk, pěkně velký, ať je vidět!

Nechte šperk bez obav převzít kontrolu nad vaším outfitem. A jak to myslím? :) Když na jednoduchý top navrstvíte jednotlivé náhrdelníky různých struktur a délek, budete sexy a nápaditá. Fantazii se meze nekladou. „Můžete vybírat z ohromného množství stylů - od zlatých řetězů a řetízků až ke korálovým a drobným šňůrkovým náhrdelníkům s přívěsky,“ radí JanaZbořilová ze Sperky.cz.

Nezapomínejte ani na zápěstí, to snese i náramky ve větším počtu. „Stejně dobře jako u náhrdelníků vypadá vrstvení u náramků. U těch se ale držte během vrstvení spíše v jednom barevném stylu,“ doporučuje Jana Zbořilová.

Letí neonové odstíny, náramky s přívěsky, sexy vypadají v kombinaci s džínovými kraťasy, bílým trikem nebo košilí. Popusťte uzdu své fantazii a šperky kombinujte se vším. :-)

Tak už víte, jaký šperk si cestou z práce koupíte, abyste si udělala radost? Inspirujte se v naší fotogalerii:

Reklama