Jste spokojené se svou barvou, ale cítíte, že vlasům stále nějak chybí šmrnc? Ideálním řešením může být novinka od Schwarzkopf & Henkel v podobě proužků Palette Color Effect. Čtyři fascinující varianty podle základní barvy vašich vlasů pomohou vyčarovat přirozené pramínky tón-v-tónu a oživí barvu vlasů. Sady Palette Color Effect obsahují vše potřebné pro snadnou a rychlou aplikaci v pohodlí domova a perfektní výsledek je zaručen! 

 

 

Krásná barva vlasů podtržená pramínky ve světlejším odstínu - to je nový způsob, jak vyzdvihnout přirozený ženský půvab. Ať už máte vlasy obarvené nebo přírodní, permanentní barevné pramínky Palette Color Effect nádherně oživí barvu vlasů a dají jim nový rozměr.

Díky novince Palette Color Effect si můžete ve vlasech vytvořit barevný efekt tón v tónu – což znamená, že perfektně ladí s barvou vašich vlasů, např. měděné odlesky na červených vlasech nebo zlaté odlesky na tmavých blond vlasech. Se speciálním štětcem Easy-Reflex se barva na pramínky velmi jednoduše nanáší, takže si každá žena snadno vytvoří přirozené pramínky a oživí tak barvu vlasů. Na rozdíl od klasických melírů, které jsou vytvořeny pouze pro různé odstíny blond vlasů, si nyní může pramínky pořídit každá žena!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové barevné proužky Palette Color Effect jsou k dostání ve 4 sadách:

          Světle plavé pramínky - pro barvené nebo přírodní plavé vlasy

          Měděné pramínky - pro barvené nebo přírodní červené vlasy

          Zlaté pramínky - pro barvené nebo přírodní hnědé vlasy

          Jantarové pramínky - pro barvené nebo přírodní tmavě hnědé až černé vlasy

 

 

Palette Color Effect: Přirozené pramínky pro oživení barvy vlasů.

Reklama