blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Jelikož mají Facebook a Instagram výpadky, je možné, že se vám nebudou zobrazovat videa a fotografie, které jsou do článku vloženy z Instagramu. Bohužel nejde o chybu na naší straně. Děkujeme za pochopení.

Kytičky
Jaro se vyznačuje tím, že všechno roste, podpořte růst květin i tím, že si je dáte na nehty. Zvolte minimalistickou malou kytičku na jednom nehtu nebo jděte rovnou do celého záhonu a pokryjte květinkami celé nehty. Zakomponujte více barev, kamínky nebo půl květy. Takový design vypadá jemně, žensky a vůbec ne dětsky.

Nude nehty
Oblíbená elegantní verze nehtového designu, která nevychází z módy. Nikdy nic touto volbou nezkazíte a velkou výhodou je to, že se hodí k jakémukoliv outfitu a na jakoukoliv příležitost. Ozvláštněte jemný design alespoň minimalistickým zdobením. 

Barevné útvary
Tento design ocení ti, kteří mají rádi extravaganci, experimenty a hlavně barvy. Jde o vytváření různých nepravidelných útvarů a barviček. Je libo kombinace růžové, oranžové a fialové? Ideálně ve svítivých odstínech. Tyhle nehty zkrátka křičí "jaro".

Baby růžová
Světlá pastelková růžová nemusí být jen pro něžné typy. Vypadá elegantně, jednoduše a krásně se hodí k jakémukoliv stylu, navíc sedí jak ke světlé, tak tmavé pleti. Neváhejte zvolit tuto barvu, ať už máte krátké, nebo dlouhé nehty a věřte, že taková manikúra ani nepotřebuje zdobení, vypadá fantasticky sama o sobě.

Barevná Francie
Francouzská manikúra v bílé klasické verzi patří ke stálicím, které nevycházejí z módy, ale do popředí se dostávají i jiné barvy. Růžová, žlutá nebo zelená či jejich kombinace? S ničím neuděláte chybu a pokud máte rádi experimenty, udělejte si jeden až dva nehty plně barevné, bude to vypadat skvěle.

Zdroj: autorka článku, Instagram, Allure, Harpersbazaar

Reklama