Dobrý den všem ženám-in,

když jsem si přečetla dnešní téma, nemohla jsem si nevzpomenout na příhodu, která se stala příteli mé kamarádky. Myslím, že ten jistý člověk na ni nevzpomíná nejlíp, ale mně to nedá, abych Vám ji nenapsala.

Je to už pár let zpátky, co kamarádka chodila se svým dlouholetým přítelem. Ve vesnici, kam jezdívali na chalupu, se konala zábava, tak proč nejít. Bylo to celkem všechno bez problémů, až na to, že kamarádčin přítel, budeme mu říkat třeba Petr, se dost opil. Do chalupy ještě došel, ale rozhodně ne do postele, nýbrž na záchod. Zavřel, zamkl se a nihoko k sobě nepustil. Rozhodl se tam strávit celou noc. V noci zazněla hrozná rána. Všichni běželi na záchod, ale samozřejmě zamčíno a Petr se neozýval. Kamarádčin otec se teda rozhodl vyrazit dveře. Co čekalo za dveřmi, asi nikdo nezapomene.

Petr byl totiž poněkud robustnější postavy. No byl prostě trošku silnější, no trošku víc, vlastně hodně... sice nevím, jak se mu to podařilo, ale asi tak pevně objímal záchod, že když začal pomalu usínat, podařilo se mu ho vyrvat. V tom se převážil na bok a pak následovala ta rána. No jednoduše všichni viděli ležícího Petra, který držel v náruči záchod, a na místě, kde měl záchod původně stát, akorát obrys. Prvně všechny zachvátil mohutný smích a pak to kamaráčin otec ukončil větou: ,,Ožere se jako dobytek a ještě nám vyrve hajzl."

Druhý den, když se Petr vzbudil s pěknou opicí, musel obvolat hodně lidí, aby někoho sehnal, kdo dá záchod a dveře do původního stavu.

Tady ještě posílám Návod na použití WC, který visí na toaletách v jednom penzionu na Šumavě. Omlouvám se za některé výrazy, ale tak to tam opravdu je.

Kdo se v tato místa béře,
nechť za sebou zavře dveře.
I v případě břichabolu,
prkénko se sklopí dolů.

Ať jsi muž a nebo žena,
stáhni gatě pod kolena.
Vyhrň košili i svetry
a vypouštěj zatím větry.

Usedni si hezky rovno...
Zatlač jako litý rek!!!
Když po tobě zbyde hovno,
je to správný výsledek.

Z kadibudky papír táhni,
a potom se mírně nahni.
V klidu pokoji a míru,
utři na prdeli díru.

Po držadle rukou máchni,
vše po sobě řádně spláchni
a v případě velké hnačky,
setři štětkou všechny sračky.

Co ti ještě říci mohu?
Poděkuj teď pánubohu,
co při tobě věrně stál,
za to, že ses neposral. 


Přeji všem hezký pátek.

Fidy


Děkujeme za veselou příhodu i za poučný návod :)

redakce@zena-in.cz 

Reklama