Představte si rozkvetlou svěží louku, plnou vůně lučních květů, kde proti blankytně modré obloze se s přirozenou lehkostí vznáší krásný motýl. V jeho ladných pohybech, nádherných barvách a elegantních tvarech našla v letošním roce inspiraci celá řada módních návrhářů a designérů.

Ano, letos letí motýl. Stal se módním hitem tohoto roku. Motýl jako šperk, tetování, design látky, zkrátka motýl se vznáší všude a neměl by chybět ani ve vaší sbírce.

Chcete být in? Máme pro vás tip!

Vinařství Víno Mikulov má ve své široké nabídce produktů také řadu kvalitních vín s Motýlem na etiketě, a proto pro vás připravilo jedinečnou soutěž s možností získat trendového motýla. Od 1. září až do 30. listopadu můžete v této soutěži vyhrát každý den originální náhrdelník s motýlem z dílen světoznámé šperkařské společnosti Swarovski. Udělejte si dvojnásobnou radost.
ychutnejte si víno, které vyniká harmonickou chutí a je svěží a čisté jako motýl zdobící jeho etiketu a vyhrajte v soutěži s Motýlem módní šperk. Stačí si koupit lahev značky Víno Mikulov Motýl, poslat SMS a ihned se dozvíte vaši výhru. S Motýlem vyhrává každý! Pokud totiž nezískáte originální motýlí šperk z dílen Swarovski, určitě dostanete stylovou tapetu na mobilní telefon s motýlím motivem.
Nechte se unést svěží chutí nejznámější značky vína na českém trhu, které vzniká z prvotřídních hroznů. Motýl je ideální společník pro každou příležitost. Dokáže s lehkostí rozjet zábavu na zahradní párty s přáteli, stejně jako navodit romantickou atmosféru intimního večera ve dvou. Vychutnejte si život plnými doušky. Když jednou poznáte lahodnou chuť vína s Motýlem na etiketě, pochopíte, proč je tak oblíbený. Pokud se chcete seznámit se kompletním sortimentem těchto vín a získat podrobné informace o soutěži, podívejte se na www.vinomikulov.cz nebo na visačky na lahvích značky Víno Mikulov Motýl ve vašem oblíbeném obchodě.

Reklama