Máte ráda módní výstřelky a extravagance vám není cizí? V tom případě byste si rozhodně neměly nechat ujít trend, kterým jsou náušnice přes celé ucho, které po celé délce lemují ušní boltec. Nechte se inspirovat a nebojte se trhnout se z davu šedých myšek a být jiná.

Podobný trend už tady kdysi byl, jistě si vybavíte náušnice, které byly spojeny řetízkem a jedna část se dala „přicvaknout“ na horní polovinu ušního boltce. Letošní modely jsou v celku. Po celém světě se tyto stylové náušnice již uchytily a momentálně přišly i na českou módní scénu. Jedná se o celkem extravagantní záležitost, proto se dá očekávat, že tento druh doplňku si zamiluje pouze určitá část žen, především těch, které se nebojí být v módě odlišné a nevadí jim pohledy druhých. Nic pro ty konzervativnější!

Jak je nosit?

Obzvlášť u doplňků může padnout otázka, jak nebo s čím se nosí, proto si pojďme říci, jak tyto velké náušnice, které lemují celou délku ucha, nosit.
V první řadě bychom neměli opomenout, že do práce si je asi nevezmete, tedy pokud zrovna nepracujete jako módní guru. :)
Nosí se tím způsobem, že vám postačí pouze jedna náušnice (do jednoho ucha), většinou je totiž i koupíte v balení po jedné. Pokud tedy zvolíte variantu jedné náušnice a nevíte, co dát do druhého lalůčku, sáhněte po jednoduché pecce nebo jakékoliv jiné, daleko méně výrazné náušnici. Raději si ale vyhněte kruhovým nebo visacím náušnicím, všeho moc škodí. Jedná se o celkem masivní doplněk, ostatní šperky by měly být jemnější. Skvěle vypadají v kombinaci s dlouhým náhrdelníkem a nedbale vyčesaným drdolem.

Zde trocha té inspirace:

as

sd

sd

sd

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve/photos_stream

Čtěte také:

Reklama