Pokud investujete do své krásy a víte, že musíte o svou pokožku neustále pečovat a dávat jí to, co potřebuje, seznamte se s Oxygen Therapy!

 

Novinkou na českém kosmetickém trhu je Oxygen Therapy, účinná, šetrná, bezbolestná a neinvazivní metoda ošetření pleti.

 

Exkluzivně si ji můžete dopřát v relaxačním kosmetickém centru SILHOUETTE Relax & Vital Studio (Žitná 7, Praha 1), www.silhouette.cz.Každý si samozřejmě přeje, aby jeho pleť zůstala co nejdéle mladá, atraktivní a udržovaná. K procesu obnovy ovšem potřebujeme dostatečný přísun kyslíku – jen tak mohou být živiny a vitální látky v pleti proměněné na energii. Právě kvůli nedostatečné obnově buněk vznikají totiž na pleti vrásky. Zatímco inhalaci kyslíku* si již mnozí vyzkoušeli a znají četné pozitivní výsledky (od vyšší tělesné a duševní výkonnosti, zlepšení imunity přes pomoc od únavy a stresu po zlepšení potíží s bolestmi hlavy), efekt OXYLIFE cosmetics zná zatím málokdo. Díky této terapii dostane pleť čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci a mnoho pozitivních účinků. Metoda se v USA využívá s úspěchem již několik let, do ČR pronikla teprve nedávno z Francie a na tuzemském trhu si začíná získávat klientelu.

 

Proč Oxygen Therapy?

• Tato unikátní kosmetická metoda je určená ženám i mužům bez věkového omezení a dá se aplikovat na obličej i celé tělo.

• Jedná se o kyslíkovou mezoterapii, bez jehel a poškození pleti. Již po první aplikaci (trvá přibližně jednu hod.) jsou zjevné změny na pleti – je vypjatější, mladší, vrásky se vyhlazují.

Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95 % koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok okysličeného oleje s příměsí aloe vera, vitamínu C apod. přes póry do hloubky pokožky.

Ošetření je naprosto antialergické.

Oxygen Therapy je vhodná na jakýkoliv typ pleti.

Kyslíková kosmetika má pozitivní vliv na akné, ekzémy a jemné nerovnosti pokožky.

• Spolu s kosmetičkou si každý klient může vybírat mezi třemi produkty: omlazující, vypínající, či rozzařující a depigmentující kyslíkovou kúrou.

 

Výsledky hodinové aplikace Oxygen Therapy jsou sice znatelné okamžitě, ale ošetření začíná mít podle MUDr. Chlebníčkové stálejší efekt až při několika (3 až 5) opakování kúry s tím, že rozestupy mezi termíny terapie se postupně zvětšují.

 

„Jednorázová akce nemá nikdy dlouhodobý výsledek. Jedná se o proces hloubkové hydratace pokožky – kyslík totiž proniká při Oxygen Therapy pod tlakem až do dermis (škáry). Bylo by však omylem si myslet, že terapie je samospasitelná a že díky ní můžeme rezignovat na základní péči o pleť nebo na dodržování pitného režimu,“ upozornila dále lékařka.

 

* pozn.: Zmíněná inhalace kyslíkem je v salonu Silhouette rovněž k dispozici.

 

Exkluzivně si ji můžete dopřát v relaxačním kosmetickém centru SILHOUETTE Relax & Vital Studio (Žitná 7, Praha 1), www.silhouette.cz.

Reklama