Ovulační test pomáhá určit dva dny z menstruačního cyklu ženy, kdy je nejvíce plodná. Je to okamžik, kdy dojde ve vaječníku k prasknutí zralého folikulu obsahujícího vajíčko. Uvolněné vajíčko se následně přesune do vejcovodu, kde je pak několik hodin připravené k oplodnění spermií.

38780.jpg

Ovulační testy zjišťují hladinu LH hormonu, která krátce před ovulací výrazně stoupá. Už asi 16 až 28 hodin před ní můžeme zjistit slabý pozitivní test LH.

Snaha o miminko chce mnohdy čas. Pokud počítáte plodné dny na prstech ruky, pak raději zvolte ověřenou metodu v podobě ovulačních testů. Volně dostupné ovulační testy jsou snadným a rychlým řešením, jak spolehlivě zjistit plodné dny. Díky nim zvýšíte pravděpodobnost otěhotnění.
Ovulační testy Livsane výsledek je znám za tři minuty

Více na Benu.cz5f22c8574c072image.png

V BENU nakoupíte vše potřebné na jednom místě jak pro sebe, tak pro své miminko. Vyberte si z bohaté nabídky dětské výživy, doplňků stravy, plenek nebo dětské kosmetiky.
Vhodnou dětskou výživu vybírejte především podle věku vašeho dítěte. Některé kojenecké výživy jsou vhodné pro děti již od narození, jiné od určitých měsíců. Veškeré mléčné formule jsou naprosto bezpečné, pečlivě kontrolované a samozřejmě jsou zdravotně nezávadné.

Reklama