RelaxHledáte sirup, který báječně chutná a skvěle osvěží? Navíc nejlépe s vysokým podílem ovocné složky, extra hustý a bez obsahu dalších přidaných látek? Pak je tu pro vás připravena zcela nová příchuť oblíbených sirupů Relax Zázvor, med a citron.

Ačkoli se může zdát, že oblíbená kombinace zázvoru, medu a citronu je typicky zimní, není to tak docela pravda. V teplých slunečných dnech vás právě tato kombinace dokonale osvěží. Lehce pikantní příchuť zázvoru je obohacena kapkou svěžího citronu. Sirup můžete použít klasicky s vodou, ale skvěle chutná také jako ledová tříšť. Do kousků ledu nalijte přiměřené množství sirupu, na plátky nakrájený zázvor a to celé zakápněte čerstvě vymačkanou šťávou z citronů. Hned po první doušku ucítíte dokonalé osvěžení.

Sirupy Relax jsou výjimečné zejména svým vysokým podílem ovocné šťávy, navíc neobsahují konzervační látky ani umělá barviva. Jsou baleny se speciálním „bezkapkovým“ víčkem, takže na klasické lepkavé lahve od sirupu můžete zapomenout. Ergonomický tvar lahve navíc přesně padne do ruky a umožňuje tak odměřit vámi požadované množství. Značka Relax je prostě zárukou té nejvyšší kvality, která vás nikdy nezklame.

Sirup Relax Zázvor, med a citron (0,7 L) je k zakoupení v hypermarketech a supermarketech a v běžných obchodních sítích za doporučenou prodejní cenu 59,90 Kč. 

Reklama