Šťavnaté mango s mandarinkou, osvěžující chuť růžového grapefruitu se zralými malinami, sladké jahody s granátovým jablkem nebo exotický kokos s nádechem svěží limetky. Také vám tyto lahodné kombinace evokují letní pohodu a dovolené? Nyní si tyto vůně můžete užívat celoročně, a to díky nové tělové kosmetice beauticology Baylis & Harding ze sítě parfumerií Marionnaud. Každá ovocná řada zahrnuje pět přípravků péče o tělo (sprchový gel, sprchový peeling, tělové máslo, krém na ruce a osvěžující hydratační sprej) a nabízí hedvábné textury, svěží vůně a jemné složení zcela bez obsahu parabenů. Stačí si jen vybrat, který ovocný koktejl je nám nejbližší! Kosmetika Baylis & Harding je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Péče o tělo je pro každou ženu dennodenní rutinou. Pokud však sáhnete po novinkách tradiční anglické kosmetiky Baylis & Harding beauticology, promění se obyčejná péče v pěsticí rituál. Překrásné vůně vás v mžiku přenesou do letní atmosféry a jemné ingredience se postarají o dokonalou péči. Na výběr jsou tyto čtyři řady:

Mango & mandarinka

MarionnaudExotické mango v kombinaci se svěží mandarinkou dokáže vytvořit lahodnou sladko-svěží vůni.

Řada zahrnuje tyto produkty:

MarionnaudSPRCHOVÝ GEL BEAUTICOLOGY MANGO & MANDARINKA – jemný pěnový a čisticí krém šetrně omyje pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou a hebkou. Příjemná citrusová vůně se postará o osvěžení těla i mysli. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 750 ml – 149 Kč.

MarionnaudSPRCHOVÝ peeling BEAUTICOLOGY MANGO & MANDARINKA – jemný šetrný peeling hloubkově vyčistí pokožku a díky obsaženým mikro granulím zároveň provede exfoliaci. Výsledkem je dokonale čistá, svěží a zdravě vypadající pokožka, která je navíc provoněná lahodnou citrusovou vůní. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudTĚLOVÉ MÁSLO BEAUTICOLOGY MANGO & MANDARINKA – bohaté tělové máslo je ideální k denní péči o pokožku. Díky obsahu včelího vosku hloubkově vyživuje a hydratuje, po aplikaci je pokožka krásně hebká a jemná, navíc nádherně provoněná ovocným elixírem svěžesti. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudKRÉM NA RUCE BEAUTICOLOGY MANGO & MANDARINKA – trojitá hydratační péče zajistí okamžité ošetření namáhané pokožky rukou, v průběhu celého dne. Přidaný vitamin E se postará o zjemnění pokožky. Krém vytvoří na rukou neviditelný ochranný film, aniž by ruce zanechal mastné. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 99 Kč.

MarionnaudHYDRATAČNÍ SPREJ BEAUTICOLOGY S VŮNÍ mango & mandarinka – osvěžující
a hydratační sprej s příjemnou svěží vůní je v šikovném balení, které bez problémů přibalíme kamkoliv na cesty a poskytne příjemnou vůni a ovocnou svěžest. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 99 Kč.

Růžový grapefruit & maliny

MarionnaudLahodný ovocný koktejl z osvěžujících růžových grapefruitů a na slunci vyzrálých, sladkých malin.

Řada zahrnuje tyto produkty:

MarionnaudSPRCHOVÝ GEL BEAUTICOLOGY růžový grapefruit & maliny – jemný pěnový a čisticí krém něžně omyje pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou a svěží. Jako bonus příjemné péči je nádherná, povzbuzující, ovocná vůně. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 750 ml – 149 Kč.

MarionnaudSPRCHOVÝ peeling BEAUTICOLOGY růžový grapefruit & maliny – jemný šetrný peeling hloubkově vyčistí pokožku a díky obsaženým mikro granulím zároveň provede exfoliaci. Výsledkem je dokonale čistá, svěží a zdravě vypadající pokožka, která je navíc provoněná lahodnou vůní šťavnatých malin. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudTĚLOVÉ MÁSLO BEAUTICOLOGY růžový grapefruit & maliny – bohaté tělové máslo je ideální k denní péči o pokožku. Díky obsahu včelího vosku hloubkově vyživuje
a hydratuje, po nanesení je pokožka krásně hebká a jemná, navíc nádherně provoněná lahodnou vůní. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudKRÉM NA RUCE BEAUTICOLOGY růžový grapefruit & maliny – trojitá hydratační péče zajistí okamžité ošetření namáhané pokožky rukou během celého dne. Přidaný vitamin E se postará o zjemnění pokožky. Krém vytvoří na rukou neviditelný ochranný film bez nežádoucí mastnoty. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 99 Kč.

MarionnaudHYDRATAČNÍ SPREJ S VŮNÍ BEAUTICOLOGY růžový grapefruit & maliny – osvěžující, hydratační sprej s příjemnou letní vůní malin je v praktickém balení, které se vejde do každé kabelky a poskytne ovocnou svěžest kdykoliv ji budeme potřebovat. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 99 Kč.

JAHODA & GRANÁTOVÉ JABLKO

MarionnaudSladká ovocná vůně s vrchními tóny jahod v kombinaci se závanem svěžesti šťavnatého granátového jablka.

Řada zahrnuje tyto produkty:

MarionnaudSPRCHOVÝ GEL BEAUTICOLOGY jahoda & granátové jablko – jemný pěnový a čistící krém něžně omyje pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou, svěží a provoněnou překrásnou sladkou vůní. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 750 ml – 149 Kč.

MarionnaudSPRCHOVÝ peeling BEAUTICOLOGY jahoda & granátové jablko – jemný šetrný peeling hloubkově vyčistí pokožku a díky obsaženým mikro granulím zároveň provede exfoliaci. Výsledkem je dokonale čistá, svěží a zdravě vypadající pokožka, která navíc krásně voní. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudTĚLOVÉ MÁSLO BEAUTICOLOGY jahoda & granátové jablko – bohaté tělové máslo je ideální ke každodennímu ošetření pokožky celého těla. Díky obsahu včelího vosku hloubkově vyživuje a hydratuje, po aplikaci je pokožka krásně hebká a jemná, navíc nádherně provoněná. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudKRÉM NA RUCE BEAUTICOLOGY jahoda & granátové jablko – trojitá hydratační péče zajistí okamžité ošetření namáhané pokožce rukou, krém je vhodný k celodenní péči
o ruce. Přidaný vitamin E se postará o zjemnění pokožky. Krém vytvoří na rukou neviditelný ochranný film, aniž by zanechal mastnotu. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 99 Kč.

MarionnaudHYDRATAČNÍ SPREJ S VŮNÍ BEAUTICOLOGY jahoda & granátové jablko – osvěžující
a hydratační sprej s příjemnou svěží vůní se vejde do každé kabelky a poskytne ovocnou svěžest nejen do horkých dní. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 99 Kč.

Kokos & limetka

MarionnaudPřímo nebeské spojení bohatého kokosového oleje smíchaného se svěží limetkou – kombinace, která povzbudí všechny smysly.

Řada zahrnuje tyto produkty:

MarionnaudSPRCHOVÝ GEL BEAUTICOLOGY kokos & limetka – jemný pěnový a čisticí krém něžně omyje pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou a svěží. Pomyslnou třešničkou na dortu je nádherná, kokosovo-citrusová vůně. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 750 ml – 149 Kč.

MarionnaudSPRCHOVÝ peeling BEAUTICOLOGY kokos & limetka – jemný šetrný peeling hloubkově vyčistí pokožku a díky obsaženým mikro granulím zároveň provede exfoliaci. Výsledkem je dokonale čistá, svěží a zdravě vypadající pokožka, která je navíc provoněná lahodnou vůní exotického ovoce. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudTĚLOVÉ MÁSLO BEAUTICOLOGY kokos & limetka – bohaté tělové máslo je ideální k denní péči o pokožku. Díky obsahu včelího vosku hloubkově vyživuje a hydratuje, po aplikaci je pokožka krásně hebká a jemná, navíc nádherně provoněná kokosem. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 250 ml – 149 Kč.

MarionnaudKRÉM NA RUCE BEAUTICOLOGY kokos & limetka – trojitá hydratační péče zajistí okamžité ošetření namáhané pokožce rukou, ideální k pravidelné péči, například po každém umytí rukou. Přidaný vitamin E se postará o zjemnění pokožky. Krém vytvoří na rukou neviditelný ochranný film, aniž by zanechal pokožku mastnou. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 75 ml – 99 Kč.

MarionnaudHYDRATAČNÍ SPREJ S VŮNÍ BEAUTICOLOGY kokos & limetka – osvěžující a hydratační sprej s příjemnou svěží vůní je skvělým strážcem svěžesti každého dne, neboť poskytne ovocnou hydrataci i příjemnou exotickou, kdykoliv je to potřeba. Bez parabenů. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 99 Kč.

Reklama