Co se skrývá za tímto záhadným titulkem, to už se dozvíte, když kliknete na příspěvek od čtenářky s nickem Overlooks.

Tak letos se nám opravdu zadařilo!! My se doma stále rádi překvapujeme, takže já i manžel i dcera děláme s dárky tajnosti a nikdo z nás neví, co pod stromečkem najde. Já i manžel jsme velcí čtenáři, takž pokaždé je to několik knih. A ty byly tento rok těmi tak trošku problematickými dárky.

Před vánoci vyšla kniha Sněhulák od populárního norského autora, prý fakt pecka, bestseler.. tak jsem ho celkem pracně sehnala přes knižní klub, za výhodnou cenu. Měla jsem radost. Že mám fajn dárek pro manžela a já si ji taky ráda přečtu. Ale mě přišel pod stromečkem balíček s knihou do ruky první.. a hele..Sněhulák !! Nejdřív jsem si myslela, že jsem balíček špatně popsala a pak mi to došlo. Že knížku koupil i manžel a daroval mi ji. Chvíli jsme koukali, oba mysleli na to, že se nám loni stalo přesně to samé s knihou Woodyho Allena Čirá anarchie. Pak jsme se začali smát, protože v knihkupectví už nás znají a jednoho Sněhuláka nám určitě po svátcích vymění.
Jenže na Silvestra byla dcera na nějakém plese, koupila si několik lístků do tomboly, z nichž vyhrál jen jeden a to pozor, hádáte správně, knihu Sněhulák!! Už jsme tedy měli doma tři... Každý svou vlastní... Ale dobře to dopadlo. Jednu jsem vyměnila za jiný titul od stejného autora, jednu jsme si nechali a třetí darovala dcera svému příteli, který má narozeniny 3. ledna. Bylo by možná dobré příští rok si aspoň tak trochu naznačit.. aspoň malinko.. ale zas ta překvapení pod stromečkem také mají něco do sebe.

Overlooks

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Taky moc ráda dostávám knihy. Ale mít doma třikrát tu samou, to se nám teda ještě nestalo :)
Vtipný příběh.
Děkuji, že jste nám ho poslala a mějte pěkný den se „Sněhulákem v ruce.“ :)
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama