Jak si vedla Marinovaná krkovice v barbecue a Marinovaná vepřová kýta v medvědím česneku? Přečtěte si reakce našich testerek poté, co oba druhy ochutnaly:

64a28e3371ebdobrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

64a28f135a941obrazek.pngPokud mám hodnotit marinované vepřové steaky, pak musím uznat, že oba jsou dobře dochucené. Líbí se mi balení – je to jednoduché, jen se steaky vyndají a položí na gril. Nejvíce mi chutnala kýta v medvědím česneku. Byla tak akorát česneková, jemná, dala bych si ji určitě znova. Barbecue koření tolik nepreferuji, nejsem příznivcem této chuti (na rozdíl od mého muže, tomu by krkovička určitě chutnala více než česneková kýta).

64a28f15b5fabobrazek.pngOceňuji, že barbecue kombinace koření nebylo pálivé, což bych asi čekala, Takto mi to moc chutnalo. Kýta s medvědím česnekem mě přímo nadchla.

64a28f1824ea4obrazek.pngMám ráda grilovanou krkovičku, protože je šťavnatá, takže mě udělala radost krkovice v marinádě barbecue. Ale stejně tak mi chutnala kýta v medvědím česneku. To byla pro mě nová chuť, která mě velmi zaujala. Obě masa byla krásně měkká, pochutnala jsem si.

64a28f1a8fb01obrazek.pngMaso s medvědím česnekem bylo pro mě zajímavé, nevím, jestli bych chuť trefila, kdybych si dělala marinádu doma.

64a28f1d02b6bobrazek.pngBarbecue krkovička mi moc chutnala, je to taková grilovací klasika a je dobře, že se dá koupit už takhle připravená. Kýta v medvědím česneku mi také chutnala, ale mám raději pikantnější chutě, což barbecue byla. Obě masa ale byla měkká a chutná.

64a28e7769e05obrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

64a28f2028dd3obrazek.pngCelkově z celé grilovačky mi chutnala nejvíce kýta v marinádě z medvědího česneku. Maso bylo dokonale šťavnaté, dobře propečené, a navíc oceňuji i praktičnost balení. Maso je s marinádou zatavené, stačí jen otevřít, dát na gril a je hotovo. Pak už jen sníst!

64a28f23210a1obrazek.pngZa mě kýta byla v dobré marinádě, chutnala mi a byla to pro mě zajímavá chuť. Krkovička byla super, barbecue je moc příjemná a chutná marináda, kterou určitě ocení strávníci na domácí grilovačce, protože si myslím, že chutná všem. Celkově jsou obě marinády i masa moc dobré, je to ideální kombinace, protože je to vše díky vakuovému balení bez práce s nakládáním a vymýšlení marinády, dochucením a porcováním. Maso bylo navíc křehké a měkké, povedlo se.

64a28f25844bbobrazek.pngMarinovaná masa hodnotím pozitivně, obě byla opravdu chutná, dobře okořeněná, měkká a plná šťávy.

64a28f27b994dobrazek.pngVepřová masa v marinádách, která jsem ochutnala ráda doporučím, myslím, že kýta v medvědí marinádě je taková víc pro holky a ta barbecue víc pro kluky. Mě chutnala obě, víc kýta s medvědím česnekem. Jsem ráda, že obě masa nebyly krkovičky, protože mám raději libovější kýtu. Ta se hodí pro marinování, není prorostlá a bývá sušší. Ta, co jsem měla z grilu na grilování s redakcí byla hezky šťavnatá, propečená akorát.

64a28f2a0662cobrazek.pngI když mi více chutnaly burgery, na které jsem se těšila, ráda jsem ochutnala i masa v marinádě. Za mě – víc mi chutnala kýta v medvědím česneku. Obě masa si ale zaslouží pochvalu a určitě s nimi budete mít při grilování doma úspěch.

64a28e8f93e00obrazek.png
Foto:  Martin Pekárek/Klára Křížová

Děkujeme testerkám za jejich recenze. Pokud budete grilovat, pak se můžete inspirovat našimi recenzemi! Zajímavé recepty najdete na https://www.gustoacademy.cz/
sss.gif

Co jsme měli možnost testovat na naší redakční grilovací párty? Zajímala nás letošní nabídka privátní značky Grill Party, kterou koupíte v Bille.
Více najdete na této stránce ZDE

   • Klobásy mix – papriková a bílá
   • Klobásy grilovací vepřové
   • Party klobásky vepřové
   • Hovězí burgery Grill Party
   • Party Čestr hovězí burgery
   • Marinovanou krkovici v barbecue
   • Marinovanou kýtu v medvědím česneku
   • Pološtěpok Duet s omáčkou švěstka chilli
   • Dukátky uzené na gril
   • Panýr sýr s bylinkovou marinádou
   • Burgerové bulky
   • Pečivo
   • Omáčky pro dochucení

Pokud milujete burgery, pak Hovězí burgery Grill Party získaly letos ocenění Volba Spotřebitelů 2023 (chuť prověřená několika tisíci strávníky), v loňském roce ocenění za nejlepší chuť v Blesk testu.

Stejně jako je tomu u dalších privátních značek BILLY, výrobky Grill Party jsou vyráběny převáženě českými výrobci, kteří procházejí pravidelně interními audity kvality a splňují náročné požadavky na kvalitu vyráběných výrobků podle předem stanovených norem společnosti BILLA.
 
GRILL Party

Maso, párečky, klobásky, burgery, sýry, grilovací omáčky, pečivo a zeleninu. Zkrátka všechno, co můžete potřebovat na pořádnou grill party s rodinou nebo přáteli, najdete v BILLE.

Těšte se na na další články s recenzemi klobás, burgerů a sýrů. 

thumbnail-image001.jpg

Reklama