Overaly se poslední dobou derou na módní výsluní. To přece ví všechny ženy, co se zajímají o nejnovější trendy. Ale jak se zdá, nevypadá to, že by se jim v našich končinách bůh ví jak dařilo. Čím to asi bude?

overalNebo snad potkáváte davy žen a dívek v tomto zvláštním, i když poněkud nepraktickém oděvu?

Myslím, že praktická stránka bude to poslední, co by nám bránilo tento módní kousek přijmout. Vždyť kolik už jsme zažili bláznivých výstřelků, které se ujaly, a s praktičností a pohodlím neměly nic společného. Čím to je, že se overaly u nás nechytají?

Nedají se tady sehnat? Ale ano, některé značky je i u nás zařadily do svých kolekcí.

Nemáme odvahu je nosit? To si nemyslím, často žasnu, jak odvážné kreace jsou na sebe ženy schopné navléknout.

Nemáme na ně postavu? Ale jděte. Když se nestydíme vylézt v praskajících bokovkách a natřásat své odhalené pupíky nebo ukazovat „piánovky“ v sukničkách pod zadek, nemusely bychom mít problém ani s kombinézou.

Nepřipadáme si v nich sexy? Á, tady jsem možná trefila hřebíček na hlavičku. Že by v tom měli prsty muži? Jasně, tady bude zakopán pes. Overaly na ženách muže přímo odpuzují. Podle nich je to něco tak asexuálního, stejně jako body nebo harémové kalhoty.

Nebo vás napadá jiný důvod, proč jste ještě nezařadila overal do svého šatníku?

overal

Pokud by vás zajímal můj názor, tak já bych do overalu klidně šla. Nemusel by být zrovna květovaný, ale ten, který jsem si zkoušela v sekáči „Second chance“, mi vůbec asexuální nepřipadal.

Související články:

Reklama