Trvalo jim to poměrně dlouho, ale overaly už si našly místo i v šatnících českých žen. Nebo spíš dívek. Názory na tento oděvní kousek se hodně různí. Buď jsme z něj nadšené a považujeme ho za zajímavé zpestření, nebo ho naopak radikálně zavrhujeme jako nepraktickou věc.

A stejně tomu bude asi i u vás, milé čtenářky. Když dovolíte, budu opět mluvit za sebe a ze svých zkušeností. Overal mne nadchl, ale přece jenom jsme v konzervativním Česku a chvilku jsem váhala, než jsem si ho pořídila. A rozhodně nelituji.

Ten můj je z lehounkého nemačkavého úpletu a ocenila jsem ho hlavně o dovolené. Mohla jsem ho strčit do kufru a bez újmy vytáhnout a nosit. Na podvečerní procházky, nebo rovnou na pláž. Když si pod něj oblečete plavky, jednoduše stáhnete jeden kousek a sbalíte do tašky. Zpátky jdete prostě bez plavek a hotovo.

Tenhle model má drobný vzor a veselé optimistické barvy, které se k létu hodí, ale klidně bych si pořídila i černý. 

Další variantou jsou overaly s krátkými nohavicemi, které se hodí do horkých letních dní.

Co si k němu obout?

Overal je ležérní oblečení, a tak se k němu nejvíc hodí sandály nebo plátěné tenisky. Ale při změně doplňků ho můžete povýšit na večerní outfit. Pokud si k němu obujete páskové boty na vysokém podpatku, doplníte bižuterií a psaníčkem, můžete v něm vyrazit třeba na letní párty. V chladnějších dnech oblečte přes overal vypasované sako

Foto: facebook Mango a Gate

Čtěte také:

 

Reklama