Jak se říká, proti gustu žádný dišputát, ale overaly si najdou své příznivce spíše mezi štíhlými ženami.

Tak proč nám to sem cpete? zeptá se asi nejedna z vás.
A já odpovídám: Proč ne, kdybych psala jen o oblečení, které sluší všem, tak ten svůj módní stánek můžu rovnou zavřít. 
Rozhodně nechci nikoho diskriminovat, a už vůbec ne zesměšňovat, berte to jako další informaci o letošních trendech, mezi nimiž mají kombinézy(overaly) své místo.

Jestli vás nadchnou a budete je nosit, je jen na vás.
Jestli sebekriticky uznáte, že na kombinézu nemáte postavu, jistě nebudete kazit radost těm, kterým se možná líbí.

Je nad slunce jasné, že si overaly nezískají masovou popularitu, že je to spíš takový špíček pro zpestření. Alespoň ty podzimní, které vypadaly spíš jako pánské spodní prádlo přelomu století, se asi moc neujaly. K vidění  ZDE . Nebo jste snad někoho v kombinéze potkali?

Ale kdo ví, možná, že jejich letní sestřička dopadne lépe. Jarní a letní overaly se šijí převážně z lehkých a vzdušných látek jako je hedvábí, bavlněný batist a organtýn, nebo směsové materiály s příměsí viskózy. Není to pravidlem, ale většinou jsou pestrobarevné. Mezi nepopulárnější dezény patří samozřejmě květiny. Ať už stylizované, nebo realistické.Lehounký overal z hedvábného žoržetu bych si klidně dokázala obléct k večerní procházce po mořském pobřeží.Tento overal v hippie stylu se vzorem paisley mi připomíná trochu pyžamo. Já bych ho brala jako domácí obleček. Hedvábný overálek s volánkem může klidně nahradit dlouhé letní šaty. Co takhle nějaká prima garden party?V tomto overalu s trikolorou můžete jít klidně demonstrovat. Trikolory se dají libovolně obměňovat.

Overaly už se docela ujaly mezi celebritami, budete je následovat?


 

Nicole Richie v roztomilém šortkovém overalu. Lauren Conrad v bílém overalu vyráží na nákupy. Ale klidně by tak mohla jít na pláž nebo na jachtu? :-)A vida, tady máme model převzatý z přehlídky v praxi. Angie Harmon na hollywoodském večírku.

Co vy na to?
Oblékla byste si overal někdy na sebe?
Líbí se vám některý z naší nabídky?
 

Reklama