Ačkoliv nám Ježíšek nadělil řadu dárků, velkého, rodinného nákupu oblečení nás zřejmě neušetřil. Dětem jsou těsné zimní boty, manželova bunda už působí poněkud staromódně a náš mnohokrát zašívaný kabát už také volá po výměně. Ideální dobou pro hromadnou obměnu či doplnění šatníku bývají výprodeje, během nichž kvalitní, značkové zboží pořídíme za báječně nízké ceny. Každoroční výprodejovou akci pod názvem „Cenový trhák“ odstartovalo také největší outletové centrum v České republice - Fashion Arena Outlet Center v pražských fashionŠtěrboholích. Hromadné slevy vypukly již 27. prosince 2010 a potrvají do 13. 2. 2011. „Cenového trháku" se zúčastní všech sto obchodů centra a ceny, které jsou standardně minimálně o 30–70 % nižší než v běžných obchodech, klesnou ještě významněji. Celková úspora za nákup tak může dosáhnout až 70 % z outletových cen. Pro větší přehlednost jsou navíc na zboží cedulky s trojí cenou - standardní, outletovou a cenou po slevě v rámci Cenového trháku, abychom okamžitě viděli, kolik skutečně ušetříme. Navíc se po otevření druhé části centra můžeme těšit na další znělé značky, jako například Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Lacoste, Wild Cat, Delsey a mnoho dalších.

Slevy a výprodeje bývají velkým lákadlem a impulsem k nákupům. Za prvé nakoupíme kvalitní, značkové věci za snížené ceny a pak nám také výrazné slevy umožní nakoupit za stejný obnos více věcí najednou. Od 27. 12. 2010 do 13. 2. 2011 budou mít všichni příležitost využít atraktivních výprodejových nabídek v pražském outletovém centru Fashion Arena v rámci „Cenového trháku“. Obchody (v současné téměř 100 značkových outletových obchodů) se totiž při „Cenovém trháku" snaží doprodat své skladové zásoby, chtějí tím uvolnit místo novým kolekcím pro nadcházející sezónu, a proto jsou slevy skutečně maximální, mohou se vyšplhat až na 70 % z outletové ceny.
„Akce „Cenový trhák", kdy obchody všech značek outletového centra Fashion Arena nabízejí ve stejnou dobu další výrazné slevy, je unikátním projektem mezi tuzemskými nákupními centry a opakujeme ji pravidelně 2 x ročně, v létě a v zimě. Skutečnost, že naši návštěvníci již vědí, jak výhodné nákupy mohou ve Fashion Arena Outlet Center uskutečnit, ukazuje také významné zvýšení návštěvnosti v období slev,“ říká Iva Janovská, marketingová manažerka Fashion Areny.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží - od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností - za ceny minimálně o 30–70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své" opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2,. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut.
Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Reklama