5e3a8bee379cdobrazek.png
Trendy 90. let jsou zpět v plné své kráse, a tak je možné se inspirovat outfity našich oblíbených seriálových charakterů.

Co se týče denimových outfitů, ty nechybí snad v žádné epizodě. Značka Levi’s totiž byla a je královnou denimu a ikonického dámského a pánského logowearu.
K denimovým džínům přijde vždycky vhod kostkovaná košile, to věděla i trendsetterka Rachel. V nabídce oblečení Vans nechybí košile ani jednoduchá trička s nápisy, která k Rachel rozhodně patří. Ve spojení denimových džínů a flanelových košil si ale pravděpodobně vybavíme spíše věčného pohodáře a svůdníka Joeyho. Košile různých barev by Joey, stejně jako jeho fanoušci, vybrali v nabídce oblečení O’Neill.

Monika měla také vytříbený vkus, ne nadarmo si od ní Rachel a Phoebe často půjčovaly oblečení a šperky! Jejím casual outfitům nechyběl denim v různé podobě od džínů, po denimové bundy a košile. Co se týče denimu, pravděpodobně by si vybrala z nabídky značky Levi’s.

Všichni tři mužští zástupci party ve volném čase nepreferovali nic jiného než pohodlné mikiny. Chandler, Joey a dokonce i jindy spíše elegantně oblečený Ross volili pro volný čas a sportovní aktivity spíše mikiny s jednoduchými potisky nebo logy.
Z tohoto krátkého módního shrnutí je jasné, že outfity této super party stejně jako jejich legendární humor je trendy a stále neodmyslitelnou součástí našich životů.
5e3a8c04be2c1obrazek.png

Reklama