6108f483b2fe8clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Pro své módní kreace byla seriálová Carrie Bradshaw považována během vysílání seriálu za módní ikonu. Přestože mnohé její outfity byly dost ulítlé, inspirovala miliony žen po celém světě. Za tímto úspěchem stála kostýmní návrhářka Patricia Field. Ta se ovšem v pokračování neangažuje. Štafetu po ní přebrala dvojice kostýmních návrhářů Molly Rogers a Danny Santiago. Ti se museli vypořádat s tím, jak obléknout stárnoucí hrdinku, aby neztratila kouzlo a zároveň nepůsobila trapně. Jak se jim to zatím (ne)daří, můžete posoudit na následujících fotografiích z natáčení.

Na první fotografii je Sarah Jessica Parker v maxi šatech v boho stylu s výrazným potiskem. Nejde o nijak drahý kousek, protože šaty pocházejí z módního řetězce Forever 21. Pod nimi má herečka modrou košili. Doplňky už jsou o poznání luxusnější – sandálky jsou od značky Terry de Havilland a kabelka vznikla ve spolupráci módních domů Gucci a Balenciaga.

saty.jpg
Foto: Profimedia

Další model se nese v duchu jednoduchosti, ale nápaditosti. Černé body s kratším rukávem je značky Capezio. Béžová dlouhá sukně s puntíky je Carolina Herrera a černé lodičky jsou od italské značky Duchessa Gardini. Kostýmní návrhářka model ozvláštnila hned dvěma výraznými prvky. Prvním je vintage a ručně malovaná kabelka od Rebeccy Moses nazvaná Dáma s pivoňkami a druhým je fascinátor Rosa de la Cruz London.

carriesukne.jpg
Foto: Profimedia

Třetí model, který si ukážeme, sestává z kombinace béžové halenky a oversize sáčka s volnými kalhotami. V klopě má herečka výraznou brož v podobě růže. Saténové lodičky Manolo Blahnik patří už k ikonickým módním kouskům. Saténové zelené psaníčko je od Boccelli.

klahoty.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: csfd, refinery29, andjustlikethatcloset, profimedia

Reklama