Zdroj fotografie: Shutterstock

Výhodou je, že v době vzniku se nenosilo nic, co byste nesehnaly dnes. Jen nás například vůbec nenapadlo, že svetr z Primarku, který máme schovaný na speciální příležitosti jako promoce nebo pohřby, se po rozepnutí knoflíků stane zajímavým kouskem. Stačí si pod něj vzít pouze podprsenku a rozepnout ho nahoře i dole. Z černého svetru pro hodné holky je svůdný top, který se hodí třeba právě k „mom jeans“. Děkujeme Monico!


Outfity inspirované seriálem Přátelé můžete nosit zcela běžně. Blíží se ale také Halloween, a ne všichni mají rádi převlékání se do složitých kostýmů. Na některé večírky vás však bez převleku nepustí, a tak je nutné vymyslet to chytře. Oblékněte si tento outfit a řekněte, že jdete za Rachel. Minisukně a přiléhavý top je pro ni v seriálu typickým oděvem.

Když budete nosit lacláče, nevyhnete se narážkám na těhotenství. Takových připomínek si nevšímejte, protože asociace sice pro jednoho může být silná, ale pro druhého je to stylový kousek. Většinou jsme je nosily k trikům s dlouhými rukávy, ale Rachel nás přesvědčila, že vypadají skvěle i s tílkem. Kolem pasu můžete mít pro jistotu připravený svetr, přeci jen je už zima.

Poslední outfit je jako dělaný do kanceláře. Upnuté šaty zvýrazňují postavu, ale bohužel neodpustí ani kilo navíc. Pokud si tedy ten den hodláte dopřát k obědu svíčkovou se šesti, raději je nechte doma pověšené na ramínku. V jednoduchost je kouzlo, a tak se k nim nejlépe hodí černé kotníčkové boty na podpatku.

Čtěte také:

Reklama